“słabo”
Stodola — recenzja

Stodola
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Podzamcze)
Zrecenzowano 2 września 2019

Niestety jestem zmuszony wystawić 2 gwiazdki. Czas oczekiwania + obsługa to po prostu tragedia. Mylone zamówienia, kelnerzy biegają bez celu, oczekiwanie godzinę na jedzenie. Zdecydowanie nie polecam

Dziękujemy, quacky8

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Wszystko na plus. Świetne robione na miejscu pierogi. Wszystko pyszne i świeże. Wyśmienita kawa podawana z ciastem. Lemoniada domowej roboty. Warto tu zajrzeć.

2  Dziękujemy, Daria R
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Zjedliśmy tu trzy rodzinne obiady podczas wakacji. Regionalny wystrój, pyszne domowe jedzenie, duży i ciekawy wybór rzemieślniczego piwa i miła obsługa. Żadnej turystycznej ściemy. Polecam!

2  Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę przepysznie, zamowiliśmy żurek w chlebku i placki z gulaszem ... dawno nie jadłem tak dobrych dań.

1  Dziękujemy, 756waldemarc
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu byliśmy tu kilkukrotnie. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże i tanie. Najbardziej smakowały nam pierogi i placki ziemniaczane ale inne rzeczy też bardzo dobre. Polecamy!

Dziękujemy, bogdans4321

Stodola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podzamcze, Województwo śląskie

Kroczyce, Województwo śląskie

Zawiercie, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Stodola? Podziel się wrażeniami!