“Bardzo niedobre jedzenie..”
Karczma Jurajska — recenzja

Karczma Jurajska
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Podzamcze)
Zrecenzowano 3 września 2019

Musze niestety napisac, ze jedzenie bylo okropne. Odeslalismy dwa dania spowrotem co nigdy w zyciu mi sie jeszcze nie zdarzylo. Naprawde marna restauracja. Jedzenie niezjadliwe. Okropnosc.

Dziękujemy, joanna s

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłam w Karczmie rok temu i mogę powiedzieć, że jedzonko się poprawiło.
Lemoniada obłędna. Pierogi z miesem kaczki i sosem z bazylii pyszne (sos ze świezą bazylią - rok temu był z suszoną bazylią); kotlet z piersi kurczaka soczysty i świeży a naleśniki z konfiturą z malin - super.
Zdecydowanym minusem jest łazienka (brudna i śmierdząca :( / teren na zewnatrz, gdzie są stoliki mógłby być bardziej zadbany).

1  Dziękujemy, zapcia
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pstrągi bardzo świeże. Ładnie podane. Miła spokojna atmosfera (poniedziałek) :p. Przepyszna rybka z frytkami plus pyszna suróweczka. Na koniec mocne esspreso i powrót do domu

Dziękujemy, piotrbX7045CA
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dobrze radze omijac to miejsce szerokim lukiem!

Jedzenie stare! Jako "zurek" podano nam zlewki z rosolu, wymieszane z jakas resztka zurku a wszystko zabarwione smietana plus kawal kiebasy. Ohyda!
Kluski jak kalczul- mozna bylo odbijac o podloge.

Tym lokalem powinien zaineresowac sie sanepid zanim ktos sie powaznie zatruje!

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Jedzonko smaczne , jednak największym bardzo pozytywnym zaskoczeniem były papierowe słomki! Popieram ☺️

Dziękujemy, Natka7

Karczma Jurajska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podzamcze, Województwo śląskie

Kroczyce, Województwo śląskie
Zawiercie, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Jurajska? Podziel się wrażeniami!