“Pysznie”

Bramasole Pizzeria & Creperie
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Egiertowo)
Zrecenzowano 22 października 2017 z urządzeń przenośnych

Genialne jedzenie! Pizza truflowa z mascarpone. Krem z pomidorów genialne! Klimatycznie. Może trochę kiepsko z miejscem ale jeść się da

Dziękujemy, Maciej W

Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

To miejsce odwiedzam 2 - 3 razy w miesiącu. Dobre na postój i zjedzenie czegoś smacznego w trasie. Dania wg oryginalnych włoskich receptur oraz na bazie włoskich produktów. Znajdziecie tu wszystko - od muli po genialną włoską pizzę.

Dziękujemy, 881Salish
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza. Smakowite czekadełko. Lemoniada doskonale gasi pragnienie. Lokal niepozorny, ale zdecydowanie polecamy odwiedzić.

Dziękujemy, Magdalena P
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 17 sierpnia 2017

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w szoku, ze w tak małej miejscowości, w tak małym niepozornym lokalu dostaliśmy tak wyśmienita włoska pizzę! Bardzo polecam, sprawdziliśmy ten lokal trzy razy podczas całego pobytu i zawsze było wspaniale. Pyszna pizza ze staranie dobranymi produktami, nie tania Polska szynka, tylko prawdziwa włoska. Do tego świetne makarony i naleśniki. Desery? Również przepyszne. Obsługa bardzo miła i kompetentna, lokal mały ale urokliwy.

Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pizzeria przy drodze nr 20 w Egiertowie. Ma swój klimat. Kilka stolików wewnątrz plus stoliki na zewnątrz pizzerii. W menu pizza, makarony, przystawki, desery. Zamowilismy pizze nr 7 i Bramasole. Obie bardzo smaczne. Jedyna uwaga do jakości szynki mogła by być premium
Ciasto super cienkie. Mogę polecić ten lokal.

Dziękujemy, AgnieszkaAS

Bramasole Pizzeria & Creperie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bramasole Pizzeria & Creperie? Podziel się wrażeniami!