Zapisz
Super baza, super ludzie.

Chyba już moją nową tradycja stało się spędzanie zimy w GoDeep. Przyjacielska atmosfera, zaplecze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 kwietnia 2020
UmboKkeke
Profesjonalne centrum nurkowe ze świetnymi instruktorami

GoDeep prowadzone jest przez profesjonalistów z pasją do tego co robią. Idealnie przygotowują do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 lutego 2020
Mikołaj K

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Jeśli masz ochotę poznać podwodny świat, ekipa z GoDeep to najlepsze towarzystwo. Kochają to co robią. Byliśmy w kwietniu. Super sprawnie, profesjonalnie i magicznie. Podwodny świat czeka:)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, AniaPodlaska
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkim ktorzy chca sprobowac nurkowania i zobaczyc fantastyczna rafę - polecamy ekipe z GoDeep. Super podejscie do dzieci i swietna organizacja. Tomek i Jimmy - dzieki . Dzieciaki czekaja juz na kolejne wakacje nurkowaniem.
Rafal

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rafał G
Zrecenzowano: 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W tym miejscu robiliśmy OWD. Mieliśmy zostać 3 dni, ale ze względu na świetną atmosferę i podejście zostaliśmy 6 dni. Doskonałe miejsce do nauki nurkowania jak i podziwiania rafy oraz rekinów wielorybich. Mostafa świetnie uczy i ma indywidualne podejście. Reszta załogi również jest przyjaźnie nastawiona do świata i daje poczucie bezpieczeństwa pod woda. Polecamy

Dziękujemy, Marek S
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Mieliśmy kilka dni nurkowych (polecam Balicasag i Pamilican) - wszystko super. Naszym divemasterem był Darek - pozdrawiam - i możemy go szczerze polecić. Fajna atmosfera, dobre nurki - czego chcieć więcej :-)

Dziękujemy, 4bery
Zrecenzowano: 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy z Nas ma różne leki, lek do głębi oraz strach który mi towarzyszył od zawsze to coś okropnego.
Tak towarzyszył bo już go nie ma, instruktorzy którzy opiekują się tobą to naprawdę wykwalifikowany na najwyższym poziomie Team GoDeep Mostafa i Krzysztof to psychologowie przyjaciele i dobrzy trenerzy, dzięki nim pokonałem leki związane z głębia.
Dziękuje za cierpliwość i umiejętne przekazanie wiedzy czas spędzony z Wami udowodnił ze człowiek może wszystko, tyko wtedy gdy posiada dobrego trenera.

Wspaniała energia, opieka i niesamowita wiedza.

Polecam z całego serca z Nimi nie może się nie udać!!!

Dziękujemy, M6872HWandyw