Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Skusiłem się zachęcony reklamą przy barze " polecamy burgera z frytkami", pomyślałem że skoro polecają to ich specjalność i na pewno świeże.. Niestety bułka była czerstwa, zimna mięso żylaste, a frytki nie przypominały frytek. Jedyny smak jaki dominował to musztarda. Ta uczta kulinarna zakończyła się poważną niestrawnością.
Z obsługą trudno było się porozumieć w języku polskim.

Dziękujemy, Mariusz J
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Witam serdecznie. Bywa tak, że nie mam czasu gotować obiadu i jadam w Złotym Młynie w Gomulinie (a ściślej w Dąbrówce). Mam dosyć blisko, więc jadę czasem tam na obiad. Na początku było super, obiady ze świeżych składników i ceny dość przystępne. Jednak od jakichś 3 lat potrawy są nie do zjedzenia. Trzy razy podano mi śmierdzące (zepsute mięso) polędwice wieprzowe z grilla. Po zareklamowaniu u chyba kierownika lokalu (takiego otyłego pana), który stwierdził ewidentny smród wymieniono zamówienie na inną potrawę. Buraczki zasmażane są wielokrotnie odgrzewane (świadczy o tym zaschnięta skorupa na wierzchu), ziemniaki są rozgotowane i pachnące przypalonym garnkiem lub stęchlizną. Młoda kapusta jest prawie w formie słonego bigosu (wielokrotne odgrzewanie). Dzisiaj 31.05.2019r. zamówiłem gołąbki - kapusta na wierzchu była spalona i śmierdząca (szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia). Ogólnie mówiąc coś strasznego !!! Człowiek zapomina i po tych pierwszych złych doświadczeniach obiecałem sobie, że tam już nigdy nie przyjadę, ale jednak złamałem swoje postanowienie, mając nadzieję, że może się polepszy jakość posiłków. Niestety moja noga nigdy więcej tam nie postanie. Pozdrawiam serdecznie i szczerze odradzam korzystanie z kuchni w Złotym Młynie Gomulin.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Michaeell
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na wagę i z karty zawieszonej nad barem. Pstrąg w zestawie z opiekanymi ziemniakami i koniec, frytek nie dadzą. Mało elastycznie. Posiłek raczej poniżej średniej. Za to duży wybór i każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny dobre czyli rozsądne. Pstrąg w zestawie +Surówka i herbata 20 zł.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 727arcyd
Zrecenzowano: 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wymarzone miejsce o przyzwoitym standardzie dla podróżujących nie tylko służbowo, ale rodzinnie. Przemiła obsługa, która serwuje posiłki pyszne i przez 24h. Hotel i pokoje bardzo czyste i przestrzenne. Parking darmowy, blisko Gierkówki. Pokoje czyste w każdym pomieszczeniu. Warto się zatrzymać w hotelu. Ktoś, kto się zatrzymał - będzie wracał.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 875alexanderz
Zrecenzowano: 22 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Tutaj nigdy nie jestem zaskoczona, zawsze miła obsługa, jedzenie nie jest drogie a porcje jak dla super chłopa - wielkie! Zresztą kierowcy TIR ów doskonale to miejsce znają! Muszę koniecznie dodać, że potrawy są gorące, co bardzo, bardzo cenię. Pozdrawiam miłą Panią o nie naszym imieniu Aldona! Dziękuję, znów zatrzymam się tutaj.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, BroniCikacz