Zamek w Czersku

Ruiny zamku w Czersku zachowały się w doskonałym stanie. Dzięki czemu istnieje możliwość wspięcia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
275aniah
Piękne ruiny i turniej rycerski

Zrecenzowano: 12 maja 2019
Polinezyjska
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 12 maja 2019

Niesamowite miejsce, pięknie zachowane ruiny, możliwość wejścia na baszty. Dziś mieliśmy niesamowitą okazję obejrzeć kapitalnie przygotowany turniej rycerski. Do tego stoiska z przepysznym, regionalnym jedzonkiem, rękodziełem itp. Wielki plus za możliwość wejścia z psem. Dojazd łatwy, parkingi blisko, cena za bilet wręcz symboliczna. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Polinezyjska
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Ten zamek ma duszę. Wejście przez teren kościoła. Wieże zamku można zwiedzać. Kiedyś to był b.piękny a jednocześnie ważny zamek na tym terenie - polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ruiny zamku książąt mazowieckich przyciągają pary i rodziny w dobrą pogodę. Zamek nieźle zachowany- wchodzi się przez most nad fosą, dalej do zwiedzenia są mury i dwie wierze z fantastycznym widokiem na okolicę. Teren jest dobrze utrzymany - idealne miejsce na piknik.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, jagodaj2018
Zrecenzowano: 7 listopada 2018

zawsze chętnie tu wracam, bardzo ładnie zadbany teren, ciekawostki dla dzieci (nie mylić z ogródkiem jordanoskim), jeśli ktoś nie lubi chodzić po wąskich krętych schodkach, może wejść na pierwszą część gdzie widok na okolicę jest również ładny.
Można sprawdzić w kalendarzu imprez i przyjechać do zamku, kiedy są organizowane imprezy.

Duży minus to problem z parkingiem

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano: 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ogromny kawał historii. Od XI wieku po nasze czasy. Rozbiory Polski, Potop Szwedzki, 2 wojny światowe. Bolesław Śmiały, Bolesław Wstydliwy, Królowa Bona, Stefan Czarniecki. Ile razy tam nie jadę (a byłem już z osiem razy) dowiaduję się czegoś nowego. Dobre miejsce na wypad z rodziną. Polecam także pojawić się tam na jakiejkolwiek organizowanej imprezie.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, ostrzycki