“Klimatycznie”
Zamek Czersk — recenzja

Zamek Czersk
Nr 1 wśród 2 atrakcji (Czersk)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Na dziedzińcu zamkowym podziwiać można potężne miotacze pocisków: trebusz i perrier, olbrzymi taran z okutą belką, hak niszczycielski oraz chroniące przed ostrzałem wineję i pluteję. W komnacie na wieży bramnej zamontowano ogromną kuszę wałową.
Liczba recenzji: 2
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Klimatycznie”
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2016

Przepiękne widoki z murów, klimat miejsca, w dodatku trafiliśmy na bardzo ciekawą imprezę ("Starcie Książąt"): duża porcja wiedzy i rozrywki, atrakcja dla całej rodziny.

Data wizyty: sierpniu 2016

Najpierw j. polski
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 9
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Ciekawe miejsce, ale raczej przy okazji”
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016

Ruiny zamku, kawałek muru dwie wieże, na które można wejść i jedna zamknięta - nie jest to z mojej strony krytyka miejsca, tylko po prostu określenie czym ono jest. Na plus na pewno ładny widok.

Miejsce blisko Warszawy, więc można wybrać Zamek Czersk jako cel wycieczki rowerowej czy motocyklowej. Natomiast z dalszej odległości specjalnie raczej nie warto tam jechać, ale przejeżdżając obok (trasa na Warkę) spokojnie można tam podjechać, chociażby urządzając sobie tam przerwę w podróży.

Data wizyty: lipcu 2016
1 Dziękujemy, kwaki
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 28
9 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“super miejsce na wypad rodzinny- turniej rycerski”
Zrecenzowano: 24 lipca 2016

Warto opuścić na chwilę stolicę, by mieć możliwość przenieść się do średniowiecza na turniej rycerski. Pyszne jedzenie- na żadnym innym turnieju rycerskim takiego nie było. Atrakcje całe dwa dni. Warto zostać do samego końca.

Data wizyty: sierpniu 2015
48 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“Wspaniały turniej.”
Zrecenzowano: 30 czerwca 2016

W maju byłam na Turnieju rycerskim. Wspaniały zamek i cała impreza. Okazała budowla, jeden z najładniejszych zamków, które zwiedzałam. Podczas imprezy wiele namiotów, w których można było kupić pamiątki, oczywiście strawa dla ciała też była.

Data wizyty: maju 2016
1 Dziękujemy, Dorota S
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 21
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Polecam :)”
Zrecenzowano: 4 czerwca 2016

Bardzo fajny wyjazd na spacer, zwiedzanie zamku, zdjęcia.
Bardzo ciekawe ruiny zamku. Jedyne czego brakuje to opcji zwiedzania z przewodnikiem, ale sam obiekt mi zajął około godziny samodzielnej eksploracji.
Wstęp za symboliczne kilka złotych. Polecam :)

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Piotr R

Zamek Czersk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zamek Czersk? Podziel się wrażeniami!