“Pysznie ”
Kajuta Kapitana — recenzja

Kajuta Kapitana
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Łazy)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Kajucie 3x i za każdym razem było PYSZNIE. Serwowane jedzenie świeże dobrze doprawione i co najważniejsze wielkość posiłku adekwatna do ceny. ŚMIAŁO mogę polecić każdemu kto chce zjeść smacznie.

Dziękujemy, romank314

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko, mega obsługa, polecam gorąco do dyspozycji także bilard, ogólnie pobyt oceniam 8/5

1  Dziękujemy, 226jakubp
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna knajpa w której podają bardzo dobre jedzenie na 5+
Obsługa na wysokim poziomie.
Polecam 100% satysfakcji...

Dziękujemy, Mariůsz B
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w Kajucie i tym razem zachwyciło! Niezależne od godziny świeże potrawy! Pyszna sałatka z rukolą, burakiem i serem. Bardzo dobry śledź w śmietanie na placku - ryba smaczna, dodatki wysmakowane, placki chrupiące. Warto spróbować mozarellę w panierce z rukolą. Na deser lekkie czekoladowe ciasto, apetyczna szarlotka!!! Wszystko bardzo ładnie podane, apetycznie, ze smakiem. Dania wyglądają bardzo zachęcająco!!!! Sympatyczna obsługa!!!! Do Kajuty Kapitana zawsze warto wracać, bo tu można zjeść dobrze i nie obawiać się o jakość!

Dziękujemy, Asia_-11111
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie: i dorsz z pieczarkami i mozzarella, i pizza i naleśniki z owocami i kotlet w chrupkach kukurydzianych, blisko plaży, fajne wnętrze, miła profesjonalna obsługa, ceny przystępne, polecam

Dziękujemy, Dominika R

Kajuta Kapitana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łazy, Zachodniopomorskie

Łazy, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kajuta Kapitana? Podziel się wrażeniami!