Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Nie mam zastrzeżeń do kompleksu hotelowego, sam hotel, budynki i baseny bardzo atrakcyjne i zadbane. Pokój bez wiekszych zastrzeżeń, tak samo wyżywienie choć trzeba przyznac, że trochę monotonne i niestety 90% potraw nie podpisana w zwiazku z czym nie wiedziałam co jem, na całe szczęście nie jestem alergikiem!!! Natomiast obsługa pozostawia niestety wiele to życzenia. Hotel nastawiony przede wszystkim na Rosjan i Niemców, na każdym kroku tip boxy, łącznie z klubem zabaw dla dzieci i lekarzem!! Cały pobyt czułam się traktowana 'z buta' obsługiwana z łaską, nie wspomnę że z miną jakby pracownicy byli tu za karę, jedoczesnie obserwujac jak nadsakują dwóm wspomnianym wczesniej narodowościom. Nie jestem przeciwnikiem dawania napiwkow za dobrze wykonaną prace ale nie po to wydałam tyle pieniędzy na sam wyjazd, żeby dodatkowo na każdym kroku płacić by ktoś był dla mnie uprzejmy. Podczas posiłków stoły zawalone były brudnymi talerzami tak że ciężko było znaleźć miejsce a kelnerzy latali z napojami do tych którzy byli dla nich hojni. Baseny często otaczne były niemal na pół dnia taśmą i obowiązywał zakaz kompieli w nich, ani razu nie dowiedziałam się jaka była przyczyna. Raz zostałam niegrzeczne wyrzucona z basenu przez Pana z animacji bo stałam sobie w rogu chlodząc się, niby dla mojego bezpieczeństwa, szkoda tylko że nie raz osoby leżące na lezakach przy besenie zostały uderzone piłką. aha no język angielski za bardzo się nie przydawal ponieważ obsługa znała niestety rosyjski i niemiecki, lekarz nie znał angielskiego!!! kelnerzy nie znali słów typu widelec czy nóż. Rezydentka podczas dwugodzinnego dyżuru robiła sobie przerwę obiadową. Podsumowując mając porównanie do innym kurortów jestem bardzo rozczarowana pobytem.

1  Dziękujemy, bolga77
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Wakacje rodzinne obiekt ładny jedzenie bardzo dobre dużo urozmaicone plaża duża drobny kamyk morze cudne ciepłe mogła bym w sumie polecić ten hotel każdemu gdyby nie małe drobiazgi które mnie osobiście bardzo raziły.Nie jestem osobą która narzeka ale muszę napisać.W hotelu bardzo dużo Polaków Czechów Niemców oraz Rosjan, którzy w brew pozorom traktowani są inaczej tzn.na głównej stołówce gdzie jest masa ludzi stoły gieły się od brudnych naczyń po czym kelnerzy szykowali niemieckim turystom sztućce na stołach usmiechali się i biegali do baru po colę i piwo. Drugą rzeczą jest wyganianie ludzi z basenu przez animatora ponieważ właśnie zebrał mężczyzn do gry w piłkę wodną. I na koniec coś co nas rozłożyło na łopatki po przyjeździe zamówilismy sobie sejf który płatny był 1 euro za dobę. Okazało się że sejf jest zepsuty po zawiadomieniu w recepcji przyszedł Pan i stwierdził że baterie się wylały przyszedł drugi raz z bateriami, które też nie działały powiedział że sejf się zepsuł i musi go wymienić. I nic już później się nie działo nie przyszedł sejf nie wymieniony oraz oczywiście nigdzie nie zgłoszone że jest taki problem .I stało się przyszło do wymeldowania i oczywiście co- trzeba było zapłacić za sejf, który ani raz przez nas nie został otwarty i w całej tej sprawie nie chodzi o te 14 euro tylko o fakt który zaistniał .Nigdy nigdzie nam się tak nie zdarzyło w żadnym hotelu w którym do tej pory byliśmy. Nie piszę tej opini żeby zniechęcić. Hotel ok ale jeżdżąc był to jeden z gorszych pod względem zarządzania,oraz ludzi którzy na każdym kroku patrzą na kasę. I te skrzyneczki tip- box. I chce nadmienić że to nie był mój pierwszy pobyt w Turcji

1  Dziękujemy, Aneta710
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel położony na bardzo dużym terenie z licznymi basenami (Aquapark) atrakcjami oraz dostępem do morza i własną plażą. Wybór tego miejsca uważamy za bardzo trafny :) Poniżej parę konkretniejszych informacji:

+ BASENY: zadaszony brodzik dla dzieci naprawdę sporych rozmiarów, Aquapark dla dużych i małych :) basen dla dzieci z zamkiem, oraz fontannami, osobne zjeżdżalnie dla nieco starszych a do tego 3 dosyć spore baseny głębokości 1.4 m + duży kawałek plaży który przynależał do hotelu.
+ LEŻAKI: brak problemów z dostępnością, zarówno na basenach jak i przy plaży, hotel gwarantuje ręczniki plażowe, które są wydawane i wymieniane na podstawie kart, które otrzymuje się przy meldowaniu. teren basenów i plaży zadbany, czysty.
+ PLAC ZABAW DLA DZIECI dziecię bardzo zadowolone :) duży, kolorowy, niestandardowy
+ ANIMACJE: te organizowane przez hotel naprawdę robiły wrażenie, w każdy dzień albo w amfiteatrze albo w ogrodzie imprezy z sporym rozmachem (pokazy grup tanecznych, pokazy magii, pokazy akrobatyczne, pokazy fakira, musicale - Król Lew, dzień dinozaura oraz kosmosu w ogrodzie z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci, zabawami, konkursami i pokazami, koncerty) Oczywiście Mini Disco dla dzieci :) niestety zawsze te same piosenki ale to chyba standard :)
+JEDZENIE: jedzenie samo w sobie bardzo smaczne, świeże, dobrze doprawione. Śniadania i kolacje były serwowane w 2 restauracjach ( jedna mniejsza w 1 budynku druga duża w 2 budynku), obiady tylko w dużej. Osobiście woleliśmy mniejszą ze względu na bardziej kameralną atmosferę. Dodatkowo w bardzo dużym barze przy plaży można było zjeść obiad bez konieczności wyskakiwania z strojów kąpielowych, oraz skosztować Tureckie "gozleme" placki pieczone na miejscu przez przesympatyczne Panie. Codziennie bar przy basenie serwował przekąski i coś na ciepło ( przykładowo pieczone ziemniaki z różnymi dodatkami). Także jedzenia było aż nad to :) Jedynym minusem niestety okazała się obsługa w miejscach gdzie wydawane były posiłki, która mimo że sympatyczna "nie ogarniała" tematu, bardzo częsty brak sztućców, talerzy a także posprzątanych stolików przy których można by usiąść potrafił zirytować, 3 kuchnie a la carte ( włoska, turecka, rybna) - warto skorzystać.
+NAPOJE, ALKOHOL: woda butelkowana ogólnodostępna, kawa, herbata, zwykła i po turecku, piwo lokalne bardzo smaczne, drinki - jakość taka jak zazwyczaj w takich hotelach na all, soki z automatów, podobnie jak napoje gazowane. Na plus "maszyna" z sokami dużo lepszej jakości (nie zimnymi) usytuowana w pierwszym budynku. Alkohol serwowano w 2 barach w hotelu, 2 barach przy basenie, 2 barach na plaży gdzie jeden był strefą ciszy +18 :)
+ POKOJE: nasz 2+1 ładny, zadbany, w miarę przestronny, codzienny serwis, wymiana ręczników, balkonik, bez zarzutów.
+POŁOŻENIE: mała miejscowość, spod hotelu dostępne taksówki, z drogi głównej ( szybkiego ruchu) dolmusze do Side i Manavgatu. Raz w tygodniu w niedzielę bazar, na który warto się wybrać :) codziennie do późnego wieczoru czynny "baza" stały czyli sklepiki turystyczne ( warto podejść ponieważ ceny w hotelowych sklepikach powalają, 600 metrów poza hotelem i spadek o co najmniej 30%) Sam hotel jak dla nas za duży, aby przedostać się z pierwszego budynku na plaże mamy ładny spacerek :) duży hotel = dużo ludzi = gwar i zamieszanie, ale myślę że to już kwestia tego co kto lubi.

Polecamy, zwłaszcza rodziną z dziećmi ze względu na naprawdę efektowne wieczorne atrakcje i oczywiście baseny :) Turcja piękna i smakowita - warto zwiedzić. Jeśli wycieczki to tylko z lokalnych biur, nie dość że taniej to konkretniej i w o wiele sympatyczniejszej atmosferze :)

1  Dziękujemy, P_Kajzerka
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

W hotelu Serra Palace spędziliśmy fajne wakacje. hotel godny polecenia. Składa się z dwóch budynków głównych ( nowszy i starszy) , budynki piętrowe w ogrodzie oraz bungale. My mieszkaliśmy w części nowszej, pokój 28 m2, dostawka + łóżeczko i spokojne było jeszcze miejsce. Na parterze restauracja Sunny, gdzie można było zjeść smaczne śniadania, obiady i kolacje bez kolejek, które były w restauracji głównej. Dodam, że na śniadanie były wyciskane soki bezpłatne, a w głównej 1,5 euro. Podczas kolacji o godz 19 tej w restauracji głównej problem ze znalezieniem miejsca natomiast w restauracji Sunny zawsze były. Jedzenie to samo tylko w trochę mniejszej ilości.
Ogromna ilość basenów, można wybierać jaki kto woli. Duży plac zabawa dla dzieci zadaszony. Duża ilość zjeżdżalni, każdy na pewno znalazł by jakąś dla siebie.

Mankamentem było to, że w ciągu dnia parę razy zdarzyły się zaniki prądu ale zaraz włączały się agregaty co nie przeszkadzało w dzień. natomiast podczas ostatniej nocy włączyły się o 3,45 co nie pozwoliło spać, mimo że spaliśmy na 3 piętrze zdala od nich.

Hotel wart polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Starsza cześć bliżej basenów.
1  Dziękujemy, Magda A
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Najlepsze nasze wakacje. Dzieci nie chcą już nigdzie indziej jeździć.
Obsługa, kuchnia, animacje, kelnerzy, animatorzy, wszystko na najwyższym poziomie.
Związku że hotel jest na uboczu właściciela muszą zorganizować klientom wolny czas i udało im sie to na 100%. codziennie inne wieczorne programy artystyczne. W ciągu dnia zabawy dla każdego. Fitness aerobik w wodzie, (Schufel) - karling, piłka wodna, siatkówka, tenis, pingpong, rzutki, boccia-kule, joga, mini golf, Kinder Club dla dzieci.
Naprawdę warto wybrać ten hotel

1  Dziękujemy, Tomek B