Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Super miejsce w spokojnej okolicy, raj dla dzieciaków, z terenu hotelu prócz wyjazdów na wycieczki niema potrzeby wychodzić.Jest wszystko co na wakacjach potrzeba fajny hotel, pyszne i urozmaicone jedzenie, drink bar 24h, super utrzymane baseny na których leżaków nigdy nie brakuje,wodny park rozrywki dla dzieciaków, animacje w jerzyku Polskim z itaki no morze.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam pokój z widokiem na morze
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, zwiadowiec
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

Byliśmy na wakacjach 2016 dokładnie w nowym hotelu LTI Serra Palace, jest to cały kompleks Calimera. Pobyt zaliczamy do bardzo udanych. Hotel nowy, przez co świeży, na wysokim poziomie. Od wejścia robi wrażenie, na powitanie dostajemy drinka :) pokoje nowoczesne, uwaga bo w łazienkach nie ma drzwi hehe ... nam to nie przeszkadzało, byliśmy już w takich hotelach, zresztą w domu też mamy opcję przeszkloną :D ale dla nie których stanowiło to pewien dyskomfort ... jedzenie bardzo dobre, kuchnia lokalna, fit, live cooking itp itd. Jest tego na prawdę mnóstwo, a do tego bardzo smaczne :) Ilość basenów ogromna, zawsze znajdzie się miejsce na leżakach. Dużo atrakcji dla dzieci, animacje itp. Obsługa bardzo miła, ale nastawiona głównie na Niemców. My byliśmy bardzo zadowoleni, wróciliśmy mega wypoczęci. Jedyny mankament to odległość hotelu do basenów/plaży. Niby jest to jeden kompleks, a hotel jest przy plaży, ale jego cały obszar jest tak ogromny (mnóstwo zieleni, kwiatów itp), że dojście od pokoju do basenu przy różowym zamku to ok 8 minut, a przejście do plaży to 12 minut. Nam to jakoś bardzo nie przeszkadzało, ale mogło być bliżej;)

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, Ewelina M
Zrecenzowano 10 maja 2015

Wyjatkowe miejsce na dla rodziny z dziecmi. Wiele atrakcji w 1miejscu: hotel z dobrym jedzeniem, baseny dla doroslych, baseny dla dzieci, slizgawki, brodziki, zjezdzalnie, prywatna plaza (minus ze nie jest piaszczysta) obsluga wysmienita- wszyscy caluja turystow po rekach. Do tego bardzo czysto i przyjemnie. Dosc kreatywna i zaangazowana ekipa animatorow (niestety nie w jezyku polskim) codziennie taneczny wieczorek artystyczny dla dzieci, pozniej zabawny "show" lub pokaz tanca- wieczorem po kolacji nie sposob sie nudzic (no chyba ze jestes singlem zadnym wrazen, wtedy to nie jest hotel dla Ciebie). Goraco polecam wszystkim rodzicom z dzieciakami w wieku 2-10. Baseny sa bardzo zadbane, jest tez centrum SPA, mozna sie potargowac o masaze medyczne - ceny w przeliczeniu z Euro w niemal tych samych cenach co w Warszawie. Korzystalem i polecam. Baseny sa z woda morska i nie sa ogrzewane. Woda sprzyja plywaniu mniej wiecej od polowy maja, wczesniej moze byc dla niektorych zbyt chlodna (ja tak mialem ;) podczas gdy moja zona z checia skakala do basenu).
Na miejscu glownie Niemcy (czesto emeryci z wnuczkami) mlodzi Rosjanie z dzieciakami, holendrzy i francuzi- ten sam target: rodziny z 1 lub 2jka dzieci do lat 10ciu to okolo 50% oblozenia podczas mojego pobytu. Kazdy przyjaznie nastawiony do dzieci, nikt nie marudzi nie kreci nosem gdy dzieci daja sie we znaki, a to wazne- przez caly pobyt mialem wyjatkowe odczucie komfortu i traktowania mnie i wszystkich czlonkow rodziny z bardzo duza sympatia.

Minusy o ktorych pownienes pamietac wybierajac ten hotel:
-brak zelazka dla wczasowiczow, przywiez rzeczy wyprasowane
-hotel jest po srodku niczego- wiec jezeli chcesz zwiedzac to bez wypozyczenia auta i dobrej orientacji w terenie sie nie obedzie, jedyna wycieczka dostepna z hotelu do SIDE- warto skorzystac, ale poza tym raczej warto sie nastawic na korzystanie z bogatej oferty hotelowej- na pewno sie nie nudzi, slyszalem o przypadkach turnusów trwajacych po 3tygodnie.

Wskazówka dotycząca pokojów: mialem pokoj standard z dostawka i lozeczkiem (28m) w zupelnosci wystarczyl. Zlokalizowany w starszej czesci hotelu (czyli w tej gdzie znajduje sie duza recepcja, guest relation i restaruacja), meble i wykladziny sa juz tkniete zebem czasu, jednak utrzymywane w odpowiedniej czystosci, nie ma mowy o brudzie czy przykrym zapachu. Sympatyczne wygladaja domki i chyba nastepnym razem to tam chcialbym byc.
  • Data pobytu: maj 2015, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 28 września 2014

Po przylocie i dość długim transferze z lotniska otrzymaliśmy piękny pokój z tarasem nad restauracją, gdzie codziennie ok. godz. 4:00 opróżniano kontenery śmieciowe. Następna pobudka zagwarantowana była o godz. 5:00 (pobliski meczet i bardzo intensywne modły). Po zamianie pokoju było już o wiele lepiej. Cały kompleks zadbany, zieleń przeplatana basenami, mnóstwo animacji. Jedzenie urozmaicone serwowane w kilku barach, polecamy racuchy i faszerowane ziemniaki przy basenach. Dominująca narodowość to Rosjanie (80%) i być może dlatego obsługa hotelu porozumiewa się głównie w tym języku. Nawet obrusy w restauracji przyzdabiano w rosyjskie barwy. Kierownik hotelu - przemiły człowiek. Pozdrawiamy

Wskazówka dotycząca pokojów: z dala od restauracji i pobliskiego meczetu
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, roogacz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2014

Byliśmy w Turcji pierwszy raz i padło na Serra ....Hotel polecany przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, jedzenie, czystość obiektu na najwyzszym poziomie ...rewelacja. .....a pytanie do Pana Piotra w jakich dniach w sierpniu był Pan w tym hotelu?

• Data pobytu: sierpień 2014
6  Dziękujemy, Olaxa