“Świetny hotel, tragiczne biuro podróży ALFA STAR”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Club Calimera Serra Palace
Miejsce nr 1 wśród 8 hoteli w Kizilot
Zrecenzowano 13 sierpnia 2014

Mamy bardzo mieszane uczucia związane z pobytem w tym hotelu. Otóż z jednej strony jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych hotel w jakim w ogóle byliśmy (możemy to porównać z kilkunastoma różnymi hotelami wakacyjnymi w których byliśmy), z drugiej strony przykra "przygoda", która nam się przydarzyła pierwszego dnia, położyła się cieniem na nasz cały 2-tygodniowy pobyt w Club Calimera Serra Palace.

Otóż nasz 12-letni syn poważnie rozciął sobie głowę na zjeżdżalni wodnej w nowym aquaparku. Skończyło się na wizycie w szpitalu i zakładaniu szwów. Winna była konstrukcja aquaparku, w którym bezpośrednio nad wyjściem z jednej ze ślizgawek była umieszczona ostro zakończona rura konstrukcji. Po naszym wypadku hotel szybko zabezpieczył rurę i całkowicie przybudował spód aquaparku. Nie mieli wątpliwości, że to ich wina. Ostatecznie wypłacili nam też drobne odszkodowanie. Niestety, nasze biuro podróży oraz rezydentka - Pani Magda - pomimo, że tak naprawdę to oni byli stroną transakcji (bo przecież oni sprzedali wycieczkę), zachowali się w sposób skandaliczny. Nie dość, że w niczym nam nie pomogli, to jeszcze tak naprawdę utrudniali rozmowy z hotelem. A na koniec załatwili nas, nie blokując dla nas miejsc na wycieczkę, pomimo, że wcześniej zgłaszaliśmy akces. Szczerze odradzam kontakty z ALFA STAR - wytoczymy im za to sprawę sądową.

A co do samego hotelu, to mogę się właściwie wyrażać w samych superlatywach.

Wyżywienie - świeże, duży wybór, dużo zmian w menu, sporo potraw przygotowywanych na twoich oczach. W hotelu od samego rana do późnego wieczora non-stop można coś było jeść. Śniadanie, późne śniadanie, przekąski, obiad w restauracji głównej, obiad w restauracji plażowej, lody, pieczone ziemniaki, kolacja. Horrorrrr! Non-stop coś dobrego do jedzenia.

Napoje - kawa, herbata, soki (okropnie słodkie!), piwo, wina itp. itd. - przyzwoitej jakości, serwowane ciągle, wszędzie i bez ograniczeń.

Restauracje - główna i przy plaży, dość czysto, sporo wolnych stolików, obsługa momentami dość wolna (czasami kilka minut trzeba było czekać na podanie do stołu napojów), ale zawsze sympatyczna.

Baseny - coś strasznego! Chyba z 8 basenów do wyboru i zawsze masz człowieku problem, gdzie się dziś położyć! ;) Sporo wolnych miejsc, choć najlepsze leżaki były rezerwowane wcześnie rano. Ale zawsze coś mogłeś znaleźć. Leżaki nowe, dobrej jakości.

Aquaparki - były dwa: jeden malutki i dość stary, i jeden nowiutki rewelacyjna wyspa piratów (patrz foto).

Plaża - szeroka, czysta, kamienista (warto zabrać obuwie do wody), ze świetną infrastrukturą parasolowo-leżakową. Dużo wolnych miejsc.

Obsługa - bardzo miła i przyjazna, momentami nieco wolna.

Czystość - na najwyższym poziomie. Codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników, co kilka dni zmiana pościeli itp. Ogrodnicy ciągle w ruchu.

Otoczenie - cudowne, zadbane ogrody, alejki itp. co widać na zdjęciach.

Animacje - chyba najlepsze w jakich uczestniczyłem. Była raz jedna animacja głupkowata, ale Michael Jackson Show, albo pokaz magika, albo pokaz grupy akrobatycznej z Afryki były powalające! Team animacyjny w normie. Za bardzo się nie narzucali, ale można było uczestniczyć w wielu aktywnościach, jak ktoś miał ochotę.

Ogólne wrażenie - bardzo, bardzo dobre.

Uwaga:
- hotel leży na całkowitym uboczu. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w życiu nocno-dyskotekowym poza hotelem, to będzie miał problem. Jeśli ktoś chce spędzić większość czasu w hotelu, to będzie się świetnie bawił
- hotel jest nastawiony na rodziny z małymi dziećmi, których jest mnóstwo. Jeśli komuś to przeszkadza, to przeżyje koszmar.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepsze pokoje znajdują się w bungalowach w ogrodzie. W 2014 roku hotel otworzył duży, nowy budyne...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2014, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, Piotr R
Napisz recenzję

Zrecenzowano 11 września 2013

polecam hotel rodziną z dziećmi, przede wszystkim czysto(pokoje bardzo duże) , niezłe jedzenie (w pokojach darmowy minibarek)i wiele atrakcji dla dzieci- kilka basenów ,blisko do morza i wiele atrakcyjnych animacji.

• Data pobytu: sierpniu 2013, podróż z rodziną
Dziękujemy, Piotr321
Zrecenzowano 8 maja 2012

Bardzo dobry hotel. Przepyszne jedzenie, ogromny wybór posiłków i przekąsek, bardzo dużo owoców i sałatek, bardzo dobre kebaby robione na bieżąco przez kucharza, ze świeżymi dodatkami. Hotel czysty, bardzo zadbany ogród i baseny. Mimo ogromnej powierzchni wszędzie jest blisko. Bogata oferta SPA. Jedynym mankamentem jak dla nas było położenie, hotel jest na totalnym uboczu, do miasta trzeba jechać taksówką (spod hotelu - zdecydowanie wygórowane ceny) lub autobusem (do głównej drogi jest kilkanaście minut spacerem).
Mimo to polecam ten hotel wszystkim i na pewno tam wrócę.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeśli chcecie pojechać do miasta polecam zebrać grupę 4 - 6 osób, wtedy opłaca się wynająć taksówkę...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2011, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ann a
Zrecenzowano 6 kwietnia 2011

Bardzo dobry hotel. Świetne jedzenie i All inclusive. Dobre SPa. Polecam na wyjazdy w parach i z dziecmi.

• Data pobytu: maju 2010, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, mmisju
Zrecenzowano 23 października 2010

Naprawdę piękny i atrakcyjny hotel, pięknie położony, dużo przestrzeni.

Data pobytu: sierpniu 2010, podróż z rodziną
Dziękujemy, Gosciniec
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Kizilot — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 3 km
Liczba recenzji: 186
w odległości 9,9 km
Nashira Resort Hotel & Aqua-Spa
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Club Calimera Serra Palace? Podziel się wrażeniami!

Club Calimera Serra Palace — dodatkowe informacje

Adres: Ada Mevki, Kizilot 07600, Turcja (dawniej Iberotel Serra Palace)
Lokalizacja: Turcja > Tureckie Wybrzeże Morza Śródziemnego > Antalya > Kizilot
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Wybór napojów Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 8 hoteli w Kizilot
Zakres cen: 200 zł–676 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Club Calimera Serra Palace 5*
Liczba pokoi: 400
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Club Calimera Serra Palace. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Iberotel Serra Palace Manavgat

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?