“Bardzo smacznie!!!”
Gospoda Tadeusz — recenzja

Gospoda Tadeusz
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Gnojnik)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gospoda bardzo ładna z zewnątrz jak i wewnątrz. Duży parking. Obsługa bardzo sympatyczna. Jedzenie bardzo smaczne i świeże. Ceny przystępne dla każdego. Świtne piwo. Polecam!

Dziękujemy, kinia863

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Jechaliśmy w góry przed sezonem ,nie było tłoku , było miejsce na parkingu i na sali wolne stoliki. Trochę przyciemnione wnętrze ale miła atmosfera i obsługa . Na plus stół sałatkowy można sobie wybrać surówki. Zamówiliśmy dewolaja z frytkami . Był smaczny tylko bardzo mało sera . Cena dla nas była miłym zaskoczeniem . Pojechaliśmy dalej zadowoleni . Polecam tą restaurację

Dziękujemy, ewaw502017
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam przejazdem, raczej czegoś takiego nie robimy ale zdecydowaliśmy się i czy było warto to nie wiem. Na początek jeśli przyjedzie tam ktoś z jakimiś nietolerancjami żywieniowymi to niestety będzie mieć problem gdyż w karcie brak informacji o tym czy dania mają gluten, jajka itp. Zresztą prawie wszystkie dania są glutenowe bądź z nabiałem w różnej postaci. Porcje są bardzo duże, smak jedzenia średni, w sumie jedzenie jak z wesela. Ceny są dosyć niskie, za dwa obiady plus dwie herbaty zapłaciliśmy 70 zł. Z plusów obsługa miła i bardzo szybko obsługuje klientów. Generalnie już tam nie wpadniemy.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, marcink998
Zrecenzowano 4 marca 2019

Po całym pracowitym dniu i pustych brzuchach w trasie rzuciła się w oczy Gospoda, ładnie z zewnątrz, dużo ludzi wewnątrz, zwiastun że być może warto spróbować. I faktycznie WARTO, koryto pełne pyszności tylko za 30zł jedna osoba nie mogła przejeść więc na przyszłość będzie na dwie, pyszna zupa borowikowa i kotlet z zasmażaną kapustą, fajny bar z sałatkami do wyboru. Przemiła i Szybka obsługa =) bardzo przyzwoite ceny i duże porcje, na pewno wrócimy nie raz. Polecamy serdecznie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Adam A
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Zatrzymaliśmy się w tej Gospodzie w drodze powrotnej z weekendu w górach , jeśli chodzi o wygląd sali wszystko bardzo estetyczne i fajnie wyglądające , obsługa miła ale w szczycie powrotów z ferii nie radziła sobie z ilością gości, jedzenie mimo iż bardzo starannie podane to jednak smakowo jest dużo do poprawy ,

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dannyy86

Gospoda Tadeusz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brzesko, Małopolskie
Jurków, Małopolskie

Bochnia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Tadeusz? Podziel się wrażeniami!