“grill bar omijać”
Dwór Świętoszówka — recenzja

Dwór Świętoszówka
Opis: Dwór Świętoszówka to jedno z tych miejsc na kulinarnej mapie Polski które trzeba koniecznie odwiedzić. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Dla Gości w biegu polecamy wizytę w naszym Grill Barze / Pizzerii gdzie czekają na Państawa domowe dania kuchni polskiej a w kilka minut można otrzymać prawdziwą Włoską pizzę. Część restauracyjna Dworu Świętoszówka, to idealne miejsce gdzie mogą Państwo w ciepłych, przytulnych wnętrzach delektować się wykwintnymi daniami kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. Elegancka sala bankietowa mogąca pomieścić 180 osób to niezwykłe miejsce na celebrowanie wszystkich ważnych wydarzeń. Organizowane przez nas imprezy charakteryzują się obsługą na najwyższym poziomie co potwierdzają wracający do nas Goście. Kolejnym atutem Dworu Świętoszówka są komfortowe wyposażone pokoje gościnne oraz lokalizacja przy trasie S1 Cieszyn-Bielsko w odległości 10km od Bielska-Białej.

Proponuję omijać grill bar szerokim łukiem. Ceny koszmarnie wysokie za koszmarne jedzenie. Na przykład ziemniaki nie do zjedzeni. Przypominają pastewne, można się nimi zatruć...Obsługa twierdzi, że nikt nie reklamował ich posiłków. To niech będę pierwsza.

1  Dziękujemy, Kamila G

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, wracaliśmy do kraju z długiej podróży, mocno zmęczeni i trochę głodni. Po zajęciu miejsc nie musieliśmy długo czekać na obsługę oraz na zamówione dania. Jedzenie dobre, duże porcje. Ceny trochę wyższe. Ogólnie ujmując: miejsce przyjemne, obsługa profesjonalna i można się dobrze najeść. Polecam

Dziękujemy, przeho
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Byłem dwukrotnie na Festiwalu Restauracji. Magia miejsca, klimat, forma, obsługa kelnerska, dania i wrażenia - - wszystko na najwyższym poziomie. Warto warto warto. Póki co nie byłem w lepszej restauracji w Bielsku.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Hemus90
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to nasza najlepsza restauracja do której wracamy z chęcią, gdy tylko planujemy wspolny obiad czy romantyczna kolacje. Zawsze wychodzimy najedzeni a co najważniejsze nasze podniebienia i kubki smakowe są rozpieszczane przez tak smakowicie przygotowane dania.
Polecam z czystym sumieniem ‍‍‍

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, monikao712
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do którego często wracamy czy to na rodzinny obiad czy spotkanie ze znajomymi. Restauracja z fantastyczną obsługą i wysmienitą kuchnią którą nie raz Nas zaskoczyła. Imprezy organizowane przez Dwór Świetoszówka stoją na najwyższym poziomie.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Krzysztof K

Dwór Świętoszówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dwór Świętoszówka? Podziel się wrażeniami!