“Pyszne jedzenie miła atmosfera”
Dwór Świętoszówka — recenzja

Dwór Świętoszówka
Opis: Dwór Świętoszówka to jedno z tych miejsc na kulinarnej mapie Polski które trzeba koniecznie odwiedzić. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Dla Gości w biegu polecamy wizytę w naszym Grill Barze / Pizzerii gdzie czekają na Państawa domowe dania kuchni polskiej a w kilka minut można otrzymać prawdziwą Włoską pizzę. Część restauracyjna Dworu Świętoszówka, to idealne miejsce gdzie mogą Państwo w ciepłych, przytulnych wnętrzach delektować się wykwintnymi daniami kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. Elegancka sala bankietowa mogąca pomieścić 180 osób to niezwykłe miejsce na celebrowanie wszystkich ważnych wydarzeń. Organizowane przez nas imprezy charakteryzują się obsługą na najwyższym poziomie co potwierdzają wracający do nas Goście. Kolejnym atutem Dworu Świętoszówka są komfortowe wyposażone pokoje gościnne oraz lokalizacja przy trasie S1 Cieszyn-Bielsko w odległości 10km od Bielska-Białej.
Zrecenzowano 5 września 2017

Jesteśmy częstymi gośćmi w tym miejscu. Jedzenie jest zawsze pyszne. Kelnerzy sa bardzo mili i uprzejmi co powoduje bardzo miłą atmosferę. Pierogi rewelacja a dla miłośników mięsa koniecznie tatar i kaczka. Gorąco polecam

Dziękujemy, Magdalena W
Napisz recenzję

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kaczka z gruszką i orzechami, do tego opiekane śląskie kluski i buraczki, do picia lemoniada cytrynowa to po prostu genialny zestaw obiadowy. Na deser obowiązkowo Beza. Jedzenie naprawdę pierwsza klasa. Deser podany fantastycznie, z pucharkiem suchego lodu tworzącego lekką mgiełkę. Nie można zapomnieć o bardzo miłej obsłudze. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Tak się złożyło ze kolejny raz zjechalismy z trasy aby zobaczyć restaurację po kwietniowym remoncie.Piękne jasne wnętrze Nowe lampy z ciepłym światłem i wszędzie bardzo czysto.Ponieważ znalazłam recenzje z czerwca ze jest brudno więc obejrzałam wszystko nawet pod stołem i stwierdzam że jest bardzo czysto.Pisanie takich bzdur to objaw jakiejś frustracji ale każdy ma prawo do swoich opini tylko niech będą rzetelne.Trudno mi uwierzyć ze tylko raz było brudno.Obsługa jak poprzednim razem miła kompetentna i uśmiechnięta. Kuchnia to już naprawdę mistrzostwo świata.Prawdziwy porządny rosół nie wymagał ani grama żadnej przyprawy taki był smaczny.Polecam placki z cukinii z sosem i przegrzebkami.Jedliśmy również kaczkę z kluskami slaskimi i czerwona kapusta Do picia polecam lemoniada która robiona jest na mieści .Podsumowując warto zjechać z drogi nawet 100km żeby spróbować pysznych nowych smaków w eleganckim otoczeniu.Dziękujemy wszystkim pracownikom za smaczne popołudnie. Będziemy polecać i sami na pewno przyjedziemy

Dziękujemy, MarysiaDe
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Jedzenie w restauracji jak i sam lokal robią niesamowite wrażenie. Zarówno klasyczny schabowy z ziemniakami i zasmażaną kapustą jak i dania kuchni włoskiej. Te ostatnie tym bardziej zrobiły na nas duże wrażenie gdyż wracaliśmy właśnie z tygodniowego pobytu we Włoszech. W toku konsumpcji makaronu stwierdziliśmy, że kuchnia Świętoszówki świetnie sobie radzi z przyrządzeniem ww. potraw. Z całego serca polecam!

Dziękujemy, roburek2
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Uwaga, nie mylić z barem szybkiej obsługi, który znajduje się w tym samym budynku- tam robią super pizzę, która zawsze biorę na wynos.

W restauracji bywam regularnie od kilku lat, czasami po prostu na obiad lub z większą ilością gości z różnych okazji.

Za każdym razem obsługa, organizacja, jedzenie i atmosfera były na najwyższym poziomie.

Restauracja jest bardzo ładnie urządzona i zadbana. Jest taras zimowy, który świetnie sprawdza się w zimie jak i również w lecie przy rozsuniętych drzwiach. Na zewnątrz jest mały plac zabaw i pomimo, że lokal znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej, nie jest tak zbyt głośno.

Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Marek F

Dwór Świętoszówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dwór Świętoszówka? Podziel się wrażeniami!