“Gorąco polecam!”

See-Kee-Hor Cafe and Hostel
Nr 1 wśród 19 Restauracje (Siquijor)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie w dobrej cenie i świetna lokalizacja, po drodze na najładniejszą plażę(Little Boracay/Paliton beach) w SanJuan, na której można podziwiać niesamowite zachody słońca.
Jedzenie tutaj to sama przyjemność, najpyszniejsze jakie jadłem na Filipinach! Wszystko przyrządzane na twoich oczach, zioła oraz część warzyw pochodzą z ich własnego ogródka BIO. Właściciele Gery i Isa(nie małżeństwo) są najsympatyczniejszymi ludzmi na wyspie, można z nimi porozmawiać na każdy temat i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o wyspie i nie tylko. Wszystko co Gery przyrządza jest naprawdę niesamowite! Moje ulubione pozycje to "Tacos" i "Chicken Pasta" mógłbym je jeść codziennie, w sumie to tak robię.
Polecam!

1  Dziękujemy, Paweł F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: seekeehor, Owner, See-Kee-Hor Cafe and HostelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Pawel, It's always heartwarming to hear that our cooking was appreciated.Thank you very much.

Zrecenzowano 2 dni temu z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 2 dni temu

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

See-Kee-Hor Cafe and Hostel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siquijor, Siquijor Island

Byłeś(-aś) w See-Kee-Hor Cafe and Hostel? Podziel się wrażeniami!