Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce z piękną scenerią, dobrym wyposażeniem i ciekawymi animacjami oraz fajnie zorganizowanym wieczornym zabezpieczeniem czasu wolnego. Bardzo miła i pomocna obsługa - od recepcji po serwis sprzątający. Przestronne, klimatyzowane pokoje, czyste łazienki i sanitariaty, zadbane miejsca wokół basenów, barów oraz w okolicy plaży. Restauracja serwuje zróżnicowane menu a osoby odpowiedzialne za poszczególne czynności, działają szybko i sprawnie. Wszystko to pod czujnym okiem menadżera, który co kilka minut, dyskretnie kontroluje miejsca wydawania i spożywania posiłków, osobiście korygując ewentualne niedociągnięcia. Wszyscy są mili i uśmiechnięci, niezależnie od pory dnia.
Reasumując Kiani Beach Resort, jest miejscem godnym polecenia z obsługą i serwisem na wysokim poziomie.
Mam nadzieję odwiedzic kiedyś to piękne miejsce powtórnie.
Pozdrawiam
Krzysztof
25.08 - 01.09.2019 r. Pokój 2207.

1  Dziękujemy, Dan D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KianiBeachResort, General Manager, Kiani Beach Resort Family All InclusiveOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear Guest

Thank-you for your lovely review and all your comments which we have taken into consideration. We sincerely hope to see you again soon and wish you very well on your travels!

Kind Regards
The Team at Kiani Beach Resort

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Wykupiliśmy tę wycieczkę z biura podróży Rainbow. Niestety jedzenie w tym resorcie to totalna katastrofa. Jedzenie absolutnie nie spełniło naszych oczekiwań. Dojadaliśmy na mieście, żeby nie chodzić głodnym. Dla zainteresowanych posiadam dokumentację fotograficzną, czym 'karmią" ludzi w tym niby 5*hotelu. Z grecką kuchnią nie miało nic wspólnego, raczej gotowane pod Anglików i Niemców. Śniadania monotonne, z beznadziejnym wyborem a do tego składniki najgorszej jakości. Przez cały tydzień pobytu z owoców do wyboru tylko arbuz, melon i jabłka. Grecja słynie z gajów pomarańczowych, które owocują cały rok, w tym hotelu ani razu nie było do wyboru pomarańczy. O reszcie owoców już nie wspomne. Lunch to również kompletna porażka, mięsa w sosach nawet bez żadnej etykiety, człowiek nawet nie wie jaki rodzaj mięska "zaserwowali". Ryba (jak już sie zdarzyła), z podpisem "fish" musisz zgadywać co to za ustrojstwo. Domyślam się że zarówno mięsa jak i ryby najgorszej jakości. Codziennie dwa rodzaje makaronów, do tego dwa sosy: pomidorowy i bolognese przez całe 7 dni pobytu, również niesmaczne. Pózniej oczywiście te makarony lądowały w sałatce na kolację, jak i reszta tych niewypałów. Kiepski wybór warzyw, pomidorki koktajlowe kwaśne i bez smaku, warzywa typu kalafior czy brokuł rozgotowane. Raz się ucieszyliśmy bo były zielone szparagi, niestety na darmo bo również rozgotowane i łykowate. Snacks przy basenie (przekąski) to już pełen dramat. Robiłam zdjęcia bo chyba nikt by mi nie uwierzył. Sucha bułka z poszatkowaną, surową czerwoną kapustą i kukurydzą. Cóż za pomysłowość na taka przekąskę. Lub pieczywo tostowe z jakąś ichną mortadelą. Brzoskwinie z puszki stały w misce w zalewie przez 4 dni!! Napoje z dystrybutorów okropne! Oprócz wody nie dało się nic innego wypić. Podróby coli, fanty i sprite. W smaku sam gaz i cukier. Piwo z nalewaka bez smaku i rozwodnione. Wino podobnie.Jedzenie zepsuło nam cały pobyt. Pokoje całkiem ok (my byliśmy w nowej części). Ale rozmawialiśmy z Polakami, którzy byli zakwaterowani w starej części i okropnie narzekali. W pokojach śmierdziało kanalizacją, tynk odpadał ze ścian, a łazienki były pozalewane. Ten hotel absolutnie nie zasługuje na 5*!! Są to w mojej ocenie mocno naciągane 3*! Sprzątanie pozostawia wiele do życzenia. Byliśmy we 3 a o ręczniki trzeba było się w kółko dopominać. Brak butelkowanej wody w pokoju, co też jest żenujące przy niby 5*. Plus za bardzo miłą obsługę (oczywiście Polacy). Plaża, brzydka i kamienista. Najbliższa miejscowość, gdzie można zjeść przyzwoite jedzenie oddalona o 1,5km. Mówiłam już na miejscu dziewczynom animatorkom, że chociaż trochę uratowały honor tego hotelu. Niestety nie polecam.

1  Dziękujemy, Marta8523
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KalyvesBeach, General Manager, Kiani Beach Resort Family All InclusiveOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear valued guest

Thank you for taking the time to review us. We are very sorry to read that you did not enjoy our buffets and selection of foods. Our chefs prepare wholesome meals of varied variety daily and use local produce sourced in Chania. We thank you however for pointing out certain areas that we can improve on. We would also like to inform you that we serve only seasonal fruit to ensure their freshness and oranges are not grow in the summer but mainly winter. Thank-you once again for taking the time to review us and we hoe perhaps on a future visit to Kiani Beach Resort we will be able to meet all your expectations. Thank you

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Baseny do wyboru w dwóch hotelach. Jedzenie trochę monotonne. Super animacje dla dzieci i dorosłych. Szczególnie godne polecenia zajęcia sportowe prowadzone przez Karolinę. Warto spróbować

1  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

W hotelu spędziliśmy 11 dni i było by super, gdyby nie pewne sytuacje, ale po kolei. Hotel składa się z dwóch części: Kiani 1 (stara) i Kiani 2 (nowa). Nie zależnie od tego, w której części mieszkamy, korzystać możemy z całej infrastruktury hotelu: baseny, restauracje, bary itd. Teren hotelu czysty i zadbany, baseny czyste, jedynym mankamentem było błoto na trawniku przy basenie, a błota było sporo. Jedzenie niezbyt urozmaicone, ale całkiem smaczne i świeże. Super animacje dla dzieci i dla dorosłych. Plaża, niestety, niewiele ma wspólnego z plażą ze zdjęć. Jest wąska, piaszczysto-kamienista i leżaków i parasoli na tej plaży nie doświadczyliśmy. Leżaki i parasole są przy basenie i jeżeli chcemy tam spędzić dzień, powinniśmy raczej wcześniej zarezerwować sobie leżak, bo po śniadaniu już jest ciężko. Z czystym sumieniem mogę polecić wypożyczalnię samochodów, która się znajduje w Kiani 1 obok recepcji. Ceny rynkowe i przemiła obsługa. Pokoje rodzinne dość duże i wygodne ale niestety zapach z kanalizacji mocno "unieprzyjemniał" przebywanie w nich. W pierwszym dniu pobytu problemem dla nas były również mrówki. Zgłosiliśmy sprawę w recepcji i następnego dnia problem już był rozwiązany. Niestety wielki minus dla serwisu sprzątającego. Pokoje były sprzątane bardzo pobieżnie, cały piasek, który przynosiliśmy na sobie z plaży był tylko rozrzucany na boki. Ręczniki były wymieniane codziennie ale nie zawsze mieliśmy komplet. Pościel była wymieniana "na raty" raz jedno prześcieradło na jednym łóżku, raz na drugim, raz poszewki, kilka razy się zdarzyło, że na łóżku w ogóle brakowało prześcieradła. No i "wisienka na torcie" - pewnego dnia na stoliku, obok butelek z napojami dla dzieci znalazłam butelkę po wodzie z niebieskim płynem w środku, był to detergent, sądząc po zapachu dość agresywny, który pozostawiła tam osoba sprzątająca. Boję się pomyśleć, co by się stało, gdyby któreś z moich dzieci się tego napiło. Całe zajście zgłosiliśmy w recepcji. Jaka była reakcja hotelu? Jedno krótkie "sorry" od pani recepcjonistki. Gdyby nie ta sytuacja, szczerze bym mogła polecić hotel rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, HaLeMaAr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KalyvesBeach, General Manager, Kiani Beach Resort Family All InclusiveOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear Guest

Thank-you for your review detailed of all your comments which we have taken into consideration. We sincerely hope to see you again soon and wish you very well on your travels!

Kind Regards
The Team at Kiani Beach Resort

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Spędziliśmy miły tydzień w hotelu. Hotel godny polecenia. Super animatorzy zwłaszcza Karolina. Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, dobre drinki. Super barmani w barze.
Nowoczesne pokoje klimatyzowane.

Dziękujemy, Paweł J