Boczów
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma luksusów, ale jest wygodnie, czysto i miło. Bardzo ładna okolica. Pani Wioletta z mężem to świetni ludzie. Miła obsługa w restauracji, gdzie serwowane jest pyszne, polskie jedzenie. To już nasz drugi pobyt i na pewno nie ostatni. Polecamy!

Dziękujemy, AliceInElysium
Zrecenzowano: 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w większym gronie. W sumie 35 osób. Podejście personelu super, jedzenie super. Właściciele uśmiechnięci i wyrozumiali. Za budynkiem głównym jest bardzo duża wiata , wymarzona do imprezowania w większym gronie . Pokoje adekwatne do ceny , czysto. Polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, jolo301
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017

Jeżeli ktoś wybiera się w dłuższą podróż za zachodnią granicę lub właśnie z takiej wraca, to jest to idealne miejsce do zatrzymana się. Duża ilość pokoi o miłym wystroju /czystość i wygodne łazienki/, sympatyczna obsługa, bar otwarty do późnych godzin wieczornych oraz przede wszystkim WSPANIAŁA kuchnia. Byłem tu z grupą turystów i wszyscy byli ukontentowani - a to naprawdę rzadkość. Polecam podróżnikom indywidualnym jak i grupom wycieczkowym.

Si vous etes fatigue apres un long voyage et vous entrez en Pologne, c'est l'endroit ideal pour vous. L'autoroute de la frontiere /30 km/ est gratuite jusqu'ici. Les chambres sont sympathiques /n'attendez pas le luxe de cinq etoiles, mais tout est propre et commode/ et a un prix plus que raisonable. Si vous aimez la bouffe locale, celle du Motel u Olka est EXCELLENTE. L'endroit a conseiller a tous vos amis !

Wskazówka dotycząca pokoi: Kwestia gustu. Question du gout.
Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek305
Zrecenzowano: 30 marca 2017

Wybrałam ten motel, ze względu na opinie dotyczące domowej kuchni. Niestety rozczarowanie. Pokój był skromny, ale czysty. Łazienka prawie nowa. Do pokoju nie mam zastrzeżeń. Jednakże powinno być rozdzielenie pomiędzy gospodą, a pokojem restauracyjnym dla gości.

Termin pobytu: marzec 2017
1  Dziękujemy, Domek J
Zrecenzowano: 28 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Wstąpiliśmy po drodze na nocleg. Skorzystaliśmy z restauracji i byliśmy mile zaskoczeni. Wspaniałe jedzenie, smaczna, domowa kuchnia. Gołąbki mnie powaliły:) Gratuluję wspaniałym kucharkom. Pokój czysty, schludny a w nim ręczniczki, czysta pościel, suszarka do włosów...super. Obsługa miła i bardzo pomocna. Wystrój motelu taki sobie, ale to rzecz gustu. Ogólnie bardzo polecam.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Agnieszka R