Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Wynajmowalismy 3 domki w kazdym bylo okolo 5 osob. Obsuga bardzo mila, nie bylo zadnego problemu w dogadaniu sie w jakiejkolwiek kwesti, domki swietnie wyposazone, doslownie nic w nich nie brakowalo. Po 2 tygodniach od wyjazdu ludzie nadal tesknia za sniadaniami, ktore byly wprost genialne. Szczerze polecam kazdemu !

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Misiek211296
Zrecenzowano: 23 października 2018

W osadzie Jandura mieliśmy zakwaterowanie w dużym domku pod koniec sierpnia 2018. Warunki wspaniałe. Po przejechaniu niespełna 500 kilometrów, zastane na miejscu warunki zaskoczyły nas mega pozytywnie. Dom posiadał wszystko co potrzeba, a na prośbę dostawaliśmy wszystko co chcieliśmy. Przestronne pokoje, TV, WiFi, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia, pralka, suszarka, super jadalnia, duże balkony z ładnym widokiem. Wszystko miło skomponowane i nienachalne. Trochę stromy podjazd do górnych domków, ale było dużo miejsc na auta i każdy sobie poradził. Położenie na wzgórzu, z którego krótkim spacerem przez las można dojść na skraj lądu i zobaczyć cały zalew oraz zamki w Czorsztynie i Niedzicy. Na terenie mały plac zabaw dla dzieci.
Śniadania po wcześniejszym umówieniu, były wspaniałe. Wszyscy (a było nas 5 osób dorosłych i jedno dziecko-alergik + pies) zawsze się najedliśmy. Wszystko świeże i wyborne.
Bardzo dobre miejsce wypadowe do okolicznych atrakcji. W najbliższej okolicy plaża i koncesje z lodami, napojami, wędzarnia ryb, restauracja, itp. Na miejscu możliwość zaopatrzenia się w lokalne rarytasy.
Obsługa...wspaniała. Pozdrawiamy wszystkich!

Wskazówka dotycząca pokoi: Domek Jagna lub
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, majkp2018
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo Polecam! Stylowe domki, fansltastycznie wyposażone ( suszarka, ręczniki, pralka, garnki, itd.) idealne miejsce dla rodzin z dziećmi jak i na wyjazd ze znajomymi. Bardzo miła pani która zarządza rezerwacjami. Super lokalizacja, nad samym jeziorem z plażą, bardzo blisko do zamku w Czorsztynie!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, EwaDor
Zrecenzowano: 30 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Długo wybieralismy miejsce na nasze ferie i rozmawialiśmy z wieloma ośrodkami i hotelami. Mieliśmy spore wymagania i chcieliśmy być pewni że ośrodek je spełni. Od pierwszej rozmowy telefonicznej poczulismy że nasza rozmowczyni jest wspaniałą otwartą osobą. I nie zawiedlismy się. Po przyjeździe zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Panią Lucynę. Widzimy się codziennie bo Pani Lucyna dba o śniadania w które wkłada pasję. Większość przetworów jest jej roboty jak np. Powiodła śliwkowe i konfitura z jabłek. GENIALNE!. Śniadania świetne i urozmaicone.
Co do osady to domki są w ładnym stylu dobrze wyposażone i bardzo czyste. Zaskoczyło nas to że nie żałowano na dobry sprzęt. Ogólnie polecam na 100 procent

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Wojciech U
Zrecenzowano: 31 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem trafiliśmy na tygodniowe ferie do Osady - nowych domków nad jeziorem Czorsztynskim. Miejsce zasługuje na najwyższa ocenę, bo jest nowe, komfortowo wyposażone i w pięknym miejscu. W doku mogliby sie zmieścić nawet 12 osób. Jedyne co, to wystrój domków jest dość "różnorodny" i połączenie ze sobą elementów drewnianych, szklanych i metalowych - nie do końca daje najlepszy efekt. Ale to drobiazgi. Same domki są super, obsługa super i smaczne śniadania (dodatkowo płatne).

Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, saiph24