“Tylko na pstrąga”
Tawerna Kapitańska — recenzja

Tawerna Kapitańska
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Kluszkowce)
Kuchnie: Polska, Zdrowa
Opis: Kameralna restauracyjka nad samym jeziorem z tarasem widokowym, grillem, z pięknym błękitnym piecem kaflowym, który zimą daje nam ciepło. Kuchnia: bazujemy na miejscowych produktach i własnych wyrobach, specjalnością naszą jest PSTRĄG w tym i wędzony dymem olchowo/bukowym, specjały kuchni dalmackiej - w tym jagnięcina spod peki :) Zapraszamy od 26-12 do 01-03 oraz od 30-04 do 15-10.

Nie jestem fanem ryby, więc zamówiłam sobie makaron z sosem pomidorowym i to był najgorszy makaron jaki jadłam. Nie wiedziałam, że można tak zepsuć sos pomidorowy, był tak rozwodniony, że nie dało się go nałożyć. Cena kompletnie nieadekwatna do jakości, w ogóle cennik mocno zawyżony. O godzinie 13 skończyły im się wszystkie pierogi. Co w menu figurowało jako "letni napój malinowy" okazało się być szklanką wody z łyżeczką sztucznego soku malinowego. Tylko ryba była ok, ale lepsza za tą samą cenę u konkurencji nieopodal. Obsługa się stara, pod tym względem było ok.

Dziękujemy, hechsewa

Zrecenzowano 10 września 2019

Będąc w Czorsztynie każdego dnia padało jedno pytanie, gdzie i co jemy... Prawda jest taka, że w bliskiej okolicy średnio z przyzwoitym jedzeniem. Dodatkowo lubimy odwiedzać nowe miejsca i smakować (lub nie ;) ) potraw tam podawanych. Postanowiliśmy wybrać się do Tawerny, choć nie ukrywam, że ja raczej sceptycznie do tego podeszłam... gdyż nie lubię raczej ryb... Założyłam sobie, że najwyżej wybiorę coś innego. Jednak po wejściu do Tawerny postanowiłam spróbować. No bo jak to, mieć okazję zjeść świeżego pstrąga i tego nie zrobić?! Profanacja ;) Mąż wziął wędzonego pstrąga, ja pieczonego z czosneczkiem, a córka pierogi ruskie... Jakież to było pyszne wszystko, świeżutkie, smaczniutkie. Nikt niczego nie zostawił prócz ości i skóry na talerzu. Nawet moja córka niejadek zjadła wszystkie pierogi. Było tak smacznie, że pojawiliśmy się kolejny raz - było równie smacznie (choć córka już nieco mniej zadowolona bo ruskich pierogów już nie było, a mięsne jak stwierdziła są czymś doprawione i już tak nie smakowało... ALE postanowiła objeść nas z rybki :) ) Jednym słowem BARDZO POLECAMY. Szarlotka typowo domowa (dla mnie powinna mieć nieco więcej jabłek) i smaczna. Z pewnością będąc w okolicy wrócimy, bo pstrąg nas totalnie urzekł <3

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niedroga i pyszna pikantna zupa rybna-POLECAM. Pstrąga nie próbowaliśmy, bo córka była tam tydzień wcześniej i jak to określiła "szału nie ma" Jedliśmy jakiegoś mielonego z wołowiny (nazwy dania nie pamiętam) z ziemniakami i buraczkami 15 PLN porcja. Tanio i do syta ale bez rewelacji.

Dziękujemy, Wiesław U
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Jak w temacie-przepyszny pstrag! Bralysmy pstraga w sosie borowikowo smietanowym i wedzonego na cieplo; obydwie ryby fantastycznie doprawione, swieze i pachnace. Przemila obsluga, super lokalizacja- zaraz obok plazy. Warto sie wybrac

Dziękujemy, AgnieszkaD2441
Zrecenzowano 10 stycznia 2019

Mały wybór potraw głównie pstrąg + makarony. Pstrąg z oscypkiem był ok. Kwaśnica mocno wodnista, bardzo mało kapusty.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Marc_GGG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qdlata, Właściciel, Tawerna KapitańskaOdpowiedź udzielona 15 stycznia 2019

Jesteśmy restauracyjką gdzie króluje pstrąg więc....... stąd mniejszy wybór innych dań :)

Tawerna Kapitańska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mizerna, Małopolskie
Czorsztyn, Małopolskie

Kluszkowce, Małopolskie

Niedzica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Kapitańska? Podziel się wrażeniami!