Super

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019
tomaszpN9757EQ
Tor saneczkowy frajda dla dużego i małego

Zrecenzowano: 20 lipca 2019
Justi Z

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam naprawdę super zabawa. Zdjęcie z przejazdu 10 zł. Co najmniej 2 przejazdy dla wyczucia potrzebne fajna okolica jest gdzie zjeść zaparkować. Naprawdę super zabawa

Dziękujemy, tomaszpN9757EQ
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

polecam serdecznie, byliśmy z synkiem w wieku 8 lat, sam bał się jechać natomiast z nami miał frajdę i nie chciał schodzić z toru, przyznam że my też świetnie się bawiliśmy. Polecam widoki piękne , prędkość około 35km/h. Super

Dziękujemy, Justi Z
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki zjazd 6zl/osoba wagonikami można jeździć po 2 osoby. Zjazd jest dość długi jak na tego typu kolejki więc przynajmniej raz warto zjechać jak ktoś jest w pobliżu

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Paweł H
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki, możliwość szybkiego zjazdu z widokiem na jezioro Czorsztyńskie i Tatry w oddali są niezapomnianym przeżyciem.
Zdecydowanie obowiązkowy punkt programu!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, MarffiMK
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobry sposób na nietypowe spędzenie wolnego czasu. Kolejka jest bezpieczna, hamulce czułe, a podczas przejazdu można podziwiać piękny widok na Krościenko, Jezioro Czorsztyńskie i góry :) Dodatkowe plusy to przystępna cena, możliwość zjazdu parami i darmowy parking pod samym torem.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamila_i_kot