Jantar

“Przy młynie”
Gospoda Przy Młynie — recenzja

Gospoda Przy Młynie
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Jantar)
Opis: Gospoda "PRZY MŁYNIE" istnieje na rynku gastronomicznym Mierzei Wiślanej od 1995 roku. Swoim klientom oferuje różnorodne i wyborne domowe jedzenie oraz ponad 150 miejsc siedzących. Codzienna świeża porcja domowych zup, ryb prosto z jantarowego połowu i dań mięsnych prosto z patelni!
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Żarcie względne. Za taką cenę, można je potraktować jako paliwo. Za to piwa 5 rodzai z nalewaka i... wszystkie smakują tak samo jakby rurka była w jednym kanku.

1  Dziękujemy, edytaszymanska

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po tygodniu jedzenia ryby szukalismy czegos „normalnego” ;) Pulpety z kurczaka z ziemniakami i mizeria byly pyszne. Podobnie golonka i ryba, ale nalesniki z serem suche i twarde, nie wiem czemu zwiniete jak krokiet i odsmazane.
Na pewno wrocimy

Dziękujemy, matylda75
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie. Dużo miejsca dla dzieci. Przejrzyste Menu. Bardzo ciekawa opcja dla rodziny. Przyzwoite ceny

Dziękujemy, GSZUMIEC
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca pragnę polecić każdemu owy lokal!
Jedzenie wyborne. Przemiła obsługa. Krótki czas oczekiwania, zupy podawane są od razu. Możliwość wyboru menu dnia. Byliśmy z rodziną 4 dni z rzędu. polecam

Dziękujemy, monikapV6738RS
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pokonaliśmy spory kawałek drogi żeby tutaj trafić. Ryba smażona w dużej ilości panierki, ale całkiem smaczna. frytki takie że nie dało się wbić widelca. Obsługa niezbyt mi przypadła do gustu.

Dziękujemy, ciuchcia84

Gospoda Przy Młynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Rybackie, Pomorskie
Stegna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Przy Młynie? Podziel się wrażeniami!