Jantar

“Bardzo dobre jedzenie”
Gospoda Przy Młynie — recenzja

Gospoda Przy Młynie
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Jantar)
Opis: Gospoda "PRZY MŁYNIE" istnieje na rynku gastronomicznym Mierzei Wiślanej od 1995 roku. Swoim klientom oferuje różnorodne i wyborne domowe jedzenie oraz ponad 150 miejsc siedzących. Codzienna świeża porcja domowych zup, ryb prosto z jantarowego połowu i dań mięsnych prosto z patelni!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po tygodniu jedzenia ryby szukalismy czegos „normalnego” ;) Pulpety z kurczaka z ziemniakami i mizeria byly pyszne. Podobnie golonka i ryba, ale nalesniki z serem suche i twarde, nie wiem czemu zwiniete jak krokiet i odsmazane.
Na pewno wrocimy

Dziękujemy, matylda75

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie. Dużo miejsca dla dzieci. Przejrzyste Menu. Bardzo ciekawa opcja dla rodziny. Przyzwoite ceny

Dziękujemy, GSZUMIEC
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca pragnę polecić każdemu owy lokal!
Jedzenie wyborne. Przemiła obsługa. Krótki czas oczekiwania, zupy podawane są od razu. Możliwość wyboru menu dnia. Byliśmy z rodziną 4 dni z rzędu. polecam

Dziękujemy, monikapV6738RS
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pokonaliśmy spory kawałek drogi żeby tutaj trafić. Ryba smażona w dużej ilości panierki, ale całkiem smaczna. frytki takie że nie dało się wbić widelca. Obsługa niezbyt mi przypadła do gustu.

Dziękujemy, ciuchcia84
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszłam do tej restauracji z polecenia Pani u której wynajmowałam pokój. Poszłam nawet dwa razy bo pomyślałam, że może za pierwszym razem źle trafiłam ale i druga wizyta była błędem. Za pierwszym razem jadłam halibuta z frytkami i zestawem surówek a córka schabowego i frytki. Miał być filet a były dzwonka, frytki tłuste a w zestawie surówek buraki gorzkie. Natomiast schabowy był olbrzymi to znaczy tak rozbity, że trudno było odróżnić panierke od mięsa i do tego jeszcze suchy. Drugi raz gołąbek w którym głównie ryż, ziemniaki nie dosolone, pieczeń z karkówki twarda i łykowata. Do tego wszystkiego trochę problemie z czystością.

Dziękujemy, rybka15

Gospoda Przy Młynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kąty Rybackie, Pomorskie
Stegna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Przy Młynie? Podziel się wrażeniami!