Zrecenzowano: 5 maja 2019

hotel 'Eclipse' k/ Wrocławia jest bardzo wygodny, elegancki, nowoczesny i ma świetny design. Restauracja ma bardzo dobra ofertę, obsluga jest szybka, profesjonalna. Parking strzeżony na maksa. Wypoczynek jest tu cudowny, a powietrze krystaliczne. W podróży - wyjatkowe miejsce na przystanek!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Winda niezwykle wygodna otwiera sie wprost na wyjście na korytarz hotelowy - bez zbędnego wysiłku 'obracania się' z bagażem.
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, malgorzata k
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam apartament, duży, przestrony w dobrej cenie. Fajnie wrażenie robi nowoczesny sposób włączania światła. Pokoje dobrze wyciszone, bardzo czysto, miła obsługa i smaczne śniadania, obiady średnie i mały wybór. 20 minut samochodem od rynku we Wrocławiu, polecam w służbowej podrozy.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ElDobani
Zrecenzowano: 28 września 2018

Spędziliśmy w tym hotelu dwie noce przed i po weselu córki. Ogólnie hotel prezentuje się dobrze, jest czysty widać że po remoncie. Posiada windę, co jest wielkim plusem. Pokój 204 na drugim piętrze jest średniej wielkości, ale z dość dużą łazienką, z widokiem na skrzyżowanie dwóch bardzo ruchliwych dróg i jakiś warsztat. Głośno praktycznie przez cała dobę. Niestety klimatyzacja bardzo głośna, nie nadaje się do użycia, tak że spaliśmy przy otwartych oknach i wrażenia nie były pozytywne. Brak lustra w pokoju. Śniadania w formie bufetu nie powalają oferowanymi potrawami, podstawowe menu, ale kawa z ekspresu - serwowane w sali restauracyjnej do godz. 10,00 . Niestety o tej godzinie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie potrawy zniknęły i nie można było skorzystać z ekspresu do kawy. Było to bardzo nieprofesjonalne. Goście hotelowi, w tym Niemcy którzy niestety pospali dłużej po weselu już musieli kupić śniadanie lub kawę pomimo tego, że było to wliczone w cenę noclegu. Duży minus za to. Zamówiliśmy obiad w restauracji, no niestety czas oczekiwania był bardzo długi bo ponad godzinę. Choć już samo jedzenie było bardzo dobre i dość duże porcje. Obsługa hotelu bardzo uprzejma. Niemcy zadowoleni byli z pobytu w tym hotelu, ale jak to Niemcy Oni zadowoleni są ze wszystkiego :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Aby uniknąć hałasu od przejeżdżających samochodów polecam pokoje na wprost windy.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Joleczka1964
Zrecenzowano: 15 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Praktycznie urządzone pokoje
Wygodne łóżko
TV z dobrą ofertą programową
W pokoju minibarek
Restauracja z bardzo dobrym serwisem, polecam burgera, polędwiczki lub kaczkę, do tego niezłe ciasta na deser.
Lokalizacja blisko Wrocławia z dogodnym dojazdem

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

Pokój czysty, komfortowy, świetnie wyposażony, obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne, śniadanie bogate i świeżutkie, super lokalizacja. Byliśmy drugi raz i się nie zawiedliśmy :) Polecam z czystym sumieniem :)

Termin pobytu: grudzień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, k_charaputa