“Trochę niepoważnie”
Debki Playa — recenzja

Debki Playa
Nr 1 wśród 18 Restauracje (Dębki)

Może zacznę od plusów
- miła obsługa
-przyjemny wystrój
-plac zabaw dla dzieci
Minusy
-ceny dosyć spore. Dania które zamówiliśmy były zjadliwe, zdziwił nas natomiast fakt iż w burgerze dziecięcym jest mięso z kością ( jak usłyszeliśmy: "No polędwica przecież ma kości". Szkoda że nie poinformowaliśmy o tym naszego 4 letniego syna, na pytanie dlaczego nikt nas nie uprzedził usłyszeliśmy że Pani kelnerka nie wiedziała bo mięso przyjeżdża już do nich gotowe.Słabo. Burger w cenie 25zł ( mięsko z kością, 2 plasterki ogórka, plaster pomidora i sałata+ frytki )wielkości jabłka? hmmm

Dziękujemy, MoniKasz00

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Apartamenty Gaga położone są około 10-15 minut spacerem od plaży w cichej.i spokojnej okolicy z dala.od wrzawy alejek kurortowych' straganów i wesołych miasteczek. Apartamenty prawie dosoonale wyposażone z.fantastycznym placem zabaw widocznym z każdego salonu i tarasu. Raj dla dzieci i możliwość odpoczynku dla dorosłych. POLECAM

1  Dziękujemy, MamaBruna
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie,czysto ,miła obsługa.Ceny umiarkowane.Obojętnie czy ze znajomymi zamawialiśmy danie z karty czy danie polecane przez szefa kuchni.Wszystko było rewelacyjne-obiady,desery.Wszystkim polecam.!!!!!!!

Dziękujemy, WiolettaB190
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spora karta, restauracja ciekawa obok plac zabaw. Sala podzielona na czesci jest patio, sal glowna oraz taraz z fotelami i niskimi stolsm do odpoczynku. Jadlam krewetki na rozgrzanym zeliwie byly ok. Troche drogo ale coz raz sie zyje.

Dziękujemy, iwonam17
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Po raz kolejny wpadamy do tego miejsca podczas pobytu wakacyjnego w Dębkach, więc pora chyba już coś napisać. Jeśli ktoś chwilowo ma dosyć turbota, dorsza i innych rybnych lokalnych specjałów, przygotowywanych, zresztą pysznie, "na domowo", w Playa Dębki można się trochę zdystansować i zjeść zupełnie coś innego. W tym roku poszliśmy w pizze i powiem szczerze jedna z lepszych, które ostatnio jadłam. Nie wspomnę, że domawialiśmy sobie jeszcze jedną z krewetkami, kozim serem i pesto, ale nie mogliśmy się opanować:) łakomstwo wzięło górę:) Oprócz pizzy zjecie tu smakowite tagiatelle i carpaccio. Można powiedzieć, że włosczyzna nad polskim morzem na naprawdę dobrym poziomie.Miejsce fajne i bardzo przyjemne, przemiła obsługa. Proponowałbym tylko, żeby niepokornych gości z czworonogami mobilizować by sprzątali po swoich pupilach (tak jak ja po swoim) skoro fajny plac zabaw przy restauracji, to istny rarytas dla dzieciaków.

Dziękujemy, sK c

Debki Playa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Debki Playa? Podziel się wrażeniami!