Dębki

piękna natura

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
KamilaP566

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szeroka plaża, piękne pasmo wydm. Rzeka stanowiaca dodatkową atrakcję, zwłaszcza dla osób lubiących aktywność na kajakach. Dużo rodzin z małymi dziećmi, ale mimo to komfortowo. Polecam.

Dziękujemy, antekj2018
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

piękna piaszczysta i duża plażą, droga przez las. Jedynie może być trochę utrudnione zejście dla wózków gdyż maty gumowe są pozwijane i zasypywane piaskiem. Polecam jednakże gdyż dla wszystkich jest miejsce. Jest nawet rzeczka dla tych co wolą nieco cieplejszą wodę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, KamilaP566
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Witam w piątek wrócilismy zwczasów w Dębkach,Kto raz tam pojedzie to napewno wróci ,my tak zrobiliśmy ,już drugi raz tam spędzaliśmy urlop.Piękna czysta plaża ,cudowny drobny piasek .Oczywiście my na nagiej plaży i cóż mogę napisać .Wszystko by było cudownie ,gdyby nie gapie ,którzy cały czas chodzą i spoglądają tzw kątem oka.Idzie sobie taka pani ubrana ,jakby zima szła ,kijki w rękach i udaje że nic nie widzi ,ale ciekawośc jest silniejsza -zerka i jeszcze raz i kolejny.Idą dwie panie i takie słowa słyszymy ,,ja rozumiem że oni chcą się opalać ,ale dlaczeo nago.Idzie cała rodzinka mąż okulary czarne zerka ,bo fajnie by było rozebrać się ,ale wstyd. To nam się nie podoba ,powoli przyzwyczajamy się do tego .A tak to super klimat ,najbardziej podoba nam sie jak rodzinki z dzieciakami ,dzadkowie z wnukami -Super.WSzystko inne ok ,napewno tam wrócimy ,oczywiście na nagą plażę.POZDRAWIAMY GOLASÓW

1  Dziękujemy, mazuromami
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża jest długa i szeroka, czysta i zadbana. Piasek jest jasny, drobny i delikatny, jednak taki jak pył, co może być trochę minusem przy silnym wietrze. Jest tam tez ujście rzeki, co jest absolutnym atutem - cieplejsza, spokojna i płytka woda. Po rzecze dodatkowo można sobie zrobić spływ kajakiem.

Dziękujemy, 3agatak
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Wielkie rozczarowanie, plaża zanieczyszczona. Główny deptak prowadzący do plaży ciemny, wysokie płoty przygnębiające .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Ulka S