Dębki

“Bardzo miła atmosfera”
Kartoflisko — recenzja

Kartoflisko
Nr 14 wśród 18 Restauracje (Dębki)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre i w rozsądnych cenach. Najlepsza knajpka w Dębkach. Obsługa bardzo miła i mimo dużego ruchu uśmiechnięta.

Dziękujemy, WiciukK

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa tajska nie polecam, bardzo wodnista, Schabowy dobry, surowki bardzo dobre. Rosół i pomodorówka bardzo dobre. Placek po węgiersku dobry, ale w barze na Fali lepszy. Ceny jak to w sezonie, do małych się nie zaliczają.

Dziękujemy, KatoPl
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny jak z najlepszej restauracji, a jakość - tragedia! Placki ziemniaczane przesolone. Zupa rybna „tajska” to sama woda zabielona mlekiem kokosowym i kompletnie bez smaku. Pływają w niej kawałki wygotowanej ryby bez smaku i DWIE krewetki. Absolutny koszmar! Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, Ewa_1989
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z synami 3 dni z kolei na obiedzie. Co dzień inne danie i każde pyszne. Super dorsz na szpinaku, ziemniaki pieczone, polędwiczki i burgery. Polecam

Dziękujemy, 445micha_g
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego lokalu. Obsługa dwa razy pomyliła zamówienie. Zupa była podana po drugim daniu. Halibut miał w sobie więcej tłuszczu niż ryby i mimo zapewnień obsługi, że serwują filet miał szkielet jak u dinozaura. Zapiekane ziemniaki też bardzo słabe.

Dziękujemy, ingan651

Kartoflisko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębki, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kartoflisko? Podziel się wrażeniami!