“Łososiowo”

Smażalnia ryb u KASZUBA
Nr 7 wśród 18 Restauracje (Dębki)
Zrecenzowano 5 września 2019

Po 3 latach ponownie trafiliśmy do Dębek przejazdem ,no to gdzie zjeść? -na tatara do Kaszuba i nie zawiedliśmy się .Tatar pyszny ,placki z łososiem bardzo dobre -same placki 3 szt chrupiące , czuć ,że świeżo robione, rosół rybny też godny polecenia.Żałuję tylko ,że nie było już pierogów z łososiem ( robione na bieżąco nie jakieś tam zamrożone) które jedliśmy trzy lata temu -palce lizać. Tak polecam U Kaszuba w 100%.. Obsługa bardzo życzliwa .

Dziękujemy, rowerzysci

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra ryba' dla dzieci nuggetsy albo pierogi. Fantastyczna zupa rybna. Wszystko ladnie podane i w miare szybko.

Dziękujemy, MamaBruna
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna nadmorska restauracja. Jedzenie bardzo dobre. Zupa rybna bardzo smaczna, nie jest to typowa rybna jakich wiele, jest to pyszny rosół z łososiem i kluskami lanymi. Flądra i dorsz bardzo smaczne. Polecamy. Warto skorzystać.

2  Dziękujemy, dohass
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po okropny jedzeniu w Chlopach w restauracji 77 trafiliśmy tu zupełnie przypadkiem. Pycha, świeże, domowe, bez sztucznosci! Polecamy

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JustynaN315
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ta serwuje najlepsze ryby w Dębkach. Razem z rodziną jedliśmy je w kilku dobrych miejscach, ale Kaszub najsmaczniejszy. Jedyny mankament to zbyt mały rozmiar ryb. Z dań polecam miętusa, placki ziemniaczane z łososiem, kompot oraz zupę rybną.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, yanooshtraveller

Smażalnia ryb u KASZUBA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dębki, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia ryb u KASZUBA? Podziel się wrażeniami!