Booking.com
Agoda.com
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Miejsce bardzo fajne, z którego jest rzut beretem za granicę ;)
Pokoje bardzo przestronne. Bardzo miła obsługa a także dobre jedzenie w restauracji. Co do śniadań, serwowane jako szwedzki stół i jak dla mnie nie ma za dużego wyboru.
Ogólnie miejsce bardzo fajne, gdzie można spędzić miło czas.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, AnnaG2927
Zrecenzowano: 15 czerwca 2018

w dniu 11-06-2018 ok godz. 16:00 przybyliśmy do hotelu Zamek-Chałupki w grupie 8 osób, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. W grupie było jedno małżeństwo, pozostali to nieznajome i nie spokrewnione ze sobą osoby. Na prośbę o indywidualny przydział pokoi, pani recepcjonistka poinformowała nas (pomimo potwierdzonej rezerwacji), że pozostałym 6 osobom (2 mężczyzn + 4 kobiety) może zaproponować dwa pokoje (4-osobowy i 3-osobowy). Ponieważ nie spotkało się to z akceptacją zainteresowanych, recepcjonistka zaproponowała inną opcję - dokwaterowanie do pokoi 2-osobowych, w których wcześniej zakwaterowano obce, nieznane nam osoby. Ponieważ dużo podróżuję po Polsce i świecie, potrafię w przeciwieństwie do pani recepcjonistki odróżnić pokój w hotelu od miejsca w wieloosobowym pokoju w hostelu. To co nam zaproponowano to warunki odpowiadające standardom właściwym dla pokoi wieloosobowych w hostelach za cenę 169 zł. Absolutny brak zrozumienia potrzeb klienta, spowodowany chyba pazernością na kasę kosztem jakości - aby jak najwięcej "upchnąć" przy jak najniższych kosztach. Obiekt używa nazwy "hotel" a nie "hostel". Pytanie do właściciela lub zarządcy obiektu-dlaczego traktuje swoich klientów jak bydło? Co do pozostałych aspektów obiektu trudno się wypowiedzieć, ponieważ zdegustowani poziomem obsługi udaliśmy się na poszukiwanie innego hotelu, który na szczęście znaleźliśmy 36 km dalej. Zdecydowanie nie polecam hotelu Zamek-Chałupki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijać szerokim łukiem do czasu zmiany jakości obsługi.
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Witold G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adrian W, Właściciel, Hotel Zamek - ChalupkiOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2018

Szanowny Panie,

nastąpiło jakieś nieporozumienie - nie mieli Państwo u nas indywidualnej rezerwacji. Nocleg dla Państwa rezerwowała klinika okulistyczna, która cyklicznie nocuje u nas swoich pacjentów. Pokoje były przydzielone zgodnie z zamówieniem dokonanym przez klinikę i z listą, którą od niej otrzymaliśmy. Telefonicznie recepcjonistka tylko potwierdziła, że są Państwo na liście. Niestety musimy trzymać się listy, którą otrzymujemy od kliniki bo to ona zamawiała oraz płaciła za noclegi dla Państwa. Jeśli w tym dniu byłyby wolne jakieś pokoje to chętnie poszli byśmy Państwu na rękę i zamienili pokoje (nawet na nasz koszt). Niestety cały hotel był zajęty. Ewentualne uwagi prosimy kierować do organizatora Państwa pobytu. Z wyrazami szacunku

Zrecenzowano: 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mialem okazje goscic juz ktorys rok z koleji w hotelu Zamek.Czasem bywam kilja razy w roku. Polecam czysty hotel w rozsadnej cenie. W restauracji przepyszna zupa czosnkowa gidna polecenia. Słowem: warto.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dawid D
Zrecenzowano: 13 września 2017

Spodobało mi się to miejsce. Jest bardzo zadbane i czyściutkie. Ładny ogród dopełnia obrazu hotelu.
Restauracja ewidentnie ustawiona pod wesela. Ale jedzenie bardzo przyzwoite. W restauracji zamówiliśmy przepyszną zupę czosnkową, którą mogę polecić każdemu.
Placek po czesku z serem w środku też był bardzo dobry ale na pewno bardzo kaloryczny ;-)
Potrawa pod nazwą Trzy sery też smaczna.
Za to bardzo dobra była świeżutka sałatka z pysznym dressingiem.
Do tego można zamówić sobie dobre piwka z browaru Pernstejn.
Obsługa bardzo miła i fachowa!
Z czystym sumieniem mogę miejsce polecić smakoszom :-)

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Rambolec
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017

Ja akurat byłam tu na weselu. Super miejsce na takie imprezy. Ładny obiekt. piękne
otoczenie, wygodne pokoje hotelowe. Obsługa miła i profesjonalna, wykazuje cierpliwość
w stosunku co do bardziej "zmęczonych" gości.Bezpieczny parking.Dobre i dobrze podane jedzenie.Skuteczna klimatyzacja.Sala do tańca.Polecam .

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, ewozewoz