“Pizza jest super, pierogi mniej”
TEN-GO Baba — recenzja

TEN-GO Baba
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Tęgoborze)

Pizza rewelacja, ciasto super i do dużej pizzy jest mały gratis, co jest miłą niespodzianką;)
Minus za pierogi ze szpinakiem, miałam mnóstwo wody na talerzu z gotowania.
No i szyld. Poszliśmy w sumie z myślą o lodach włoskich, a ku rozczarowaniu lody są tylko gałkowe.
Polecam zamówić pizzę na wynos i pójść na pobliskie jezioro pozachwycać się widokami ;)

Dziękujemy, agnieszka_gryglicka

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie musicie jechać do Neapolu na pizze.
Pizza taka jak w włoszech zjecie w tym lokalu. Super polecam. Smacznie, czysto i z usmiechem

Dziękujemy, JarekUM
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszych tegorocznych wakacji po Polsce jedlismy juz w Warszawie,Krakowie,Gdansku ,Sopocie I Zakopanem ale jeszcze nigdzie nie jedlismy tak dobrego obiadu. Zabladzilismy podczas naszej podrozy i przez przypadek znaleslismy sie w TenGo Baba. Prawdziwe szczescie ze tutaj trafilismy -Polecamy kazdemu Schab z koscia,ziemniakami I kapusta zasmazana

Dziękujemy, Wyellan45
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych zup (kremów) pomidorowych jakich jadłem

Carbonara ok, chociaż sosu mogło być ciut więcej
Rosół dobry
Schabowy bdb
Harbata - nie oszczędzają na wrzątku, leja do pełna.

Minus - brak świeżo mielonego pieprzu

W trasie napewno wara polecenia. Ceny umiarkowane, porcje wystarczające

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 14sylw
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zajechaliśmy z przypadku w drodze do Krynicy - Resteuracja przy trasie - bardzo duży ruch - jedzenie smaczne - sądzę że wrócimy - jedyna uwaga że dania główne podawane są osobno więc żona jadła a ja czekałem na swoje i odwrotnie - dlatego czwórka a nie piątka - poza tym obsługa bardzo miła a dania wyjątkowo smaczne

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, zorro128

Byłeś(-aś) w TEN-GO Baba? Podziel się wrażeniami!