“Dobre jedzenie, nie przycinają na dodatkach”
Zlota Rybka — recenzja

Zlota Rybka
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Oprócz tego, że trzeba było długo czekać, wizyta bardzo udana. Bardzo dobre ryby. Pyszny sos kurkowy. Przyzwoite frytki i surówki. Największe zdziwienie przyszło przy płaceniu. Za obiad z napojami, kawą etc dla 2 dorosłych i coś tam dla dziecka zapłaciliśmy 60 zeta. Napoje od 2,5 chyba do 5 zł.

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam typową dla małej miejscowosci restaurację. Jedzenie smaczne szybko podane, mimo że bez zapowiedzi przyszło nas prawie 30 osób. Panie kelnerki i kuchnia sprawiły sie na medal. Była to nasza kolejna wizyta po kilku miesiącach (16.06.2017)
Dziękujemy.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Rosół słaby, sprawiał wrażenie jakby był z kostki. Drugie danie całkiem niezłe. Duże porcje i miła obsługa.

Dziękujemy, Zythar
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017

Smacznie tanio miła atmosfera dowozy są szybkie. Bardzo dobre jedzenie jak i miła obsługa. Polecam..

Dziękujemy, Wojciech T
Zrecenzowano 26 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Obiad w Restauracji "Złota Rybka". Restauracja położona przy drodze przelotowej 228 Kartuzy - Sulęczyno oferuje zarówno zupy, pizze, dania mięsne jak również i ryby, a może przede wszystkim ryby. Zup nie polecam: rybna okropna, a flaczki wodniste. Pizzy i dań mięsnych nie jadłem, ale za to polecam pstrąga. Świeży i smażony na świeżym oleju. Co do surówek - to choć świeże, należałoby je dosmaczyć. Poziom dań średni, lecz stosunek jakości do ceny wypada niekorzystnie. Frytki i surówki płatne dodatkowo. Całość w porównywalnej cenie jak w gdańskich restauracjach.

Dziękujemy, Bogusław B

Zlota Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zlota Rybka? Podziel się wrażeniami!