Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Obiekt położony nad jeziorem z bardzo miłą obsługą. Rozczarowanie dotyczy zarówno samego pokoju nr 8 w budynku głównym, jak i możliwości korzystania z rowerów wodnych. Pokój, oferowany jako dwu osobowy.który powinien być pokojem jednoosobowym. Nie ma miejsca na bagaż, żadnej szafy, półek. Jeden uszkodzony wieszak.Dwie osoby o większych"gabarytach" nie mają możliwości poruszania się po pokoju.Z dwóch rowerów wodnych jeden niesprawny. Armatura w łazience wymaga naprawy lub wymiany. w pokoju duszno.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam pokoju nr 8 w budynku głównym z przyczyn wymienionych w opisie. Głośna praca wyciągu lub wentylatora zakłoca ciszę.
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Chata rzeczywiście pod slomiana strzecha, z ozdobami ludowymi i nad jeziorem. Na tym się konczy. maleńkie ciasne pokoiki, mega duszno, parkują samochody pod oknem, sniadanie jajecznica z proszku. Zarezerwowalismy ze względu na klamliwe i najwyrazniej oplacane opinie na Booking.com. Az trudno uwierzyć, kto to pisał. Co noc imprezy, wiosna - lato. muzyka gra co noc, pijani ludzie wydzierający się pod oknem i samochody co chwila pod oknem wjezdzajace i wyjezdzajace na parking, chalas i spaliny. Wesele, przyjęcia, imprezy i tak co noc. Z tego zyja bo tu wiecej niz 1 noc nie da sie wytrzymac. Sprzet WSTYD - totalnie zdezelowane rowery i rowery wodne. Jak płyniesz to cala okolica cie słyszy. Zapedalujesz się na smierc, bo wszystkie rowery bardzo wiekowe- żadne nie miało działających przerzutek. Jak zwracasz uwagę na te sprawy - personel zdystansowany i obojętny - udaja ze ich to nie dotyczy. Ucieklismy z tamtad.

Dziękujemy, mlipka123
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel jestem tu 2 raz po odwiedzinach 2 lata temu nic się nie zmieniło tylko inny personel i dużą fajną trampolinę dodali bezpieczną dla dzieci bo ma siatke z boku i zabezpieczenia na druty . Niestety 1 dnia był ślub i imprezowali całą noc i trochę trudni było spać . Pokój nie był od 3 dni sprzątany a ręczniki również nie zostały zmienione.
Polecam i tak.

1  Dziękujemy, maksiolipka
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z wyglądu urocze, ładny pensjonat, położony nad jeziorem wydawałoby się idealne miejsce na cichy i spokojny wypoczynek. Nic bardziej mylącego, najwyraźniej pensjonat nastawiony jest na na imprezy grupowe. My przyjechaliśmy na tzw długi weekend i trafiliśmy na wesele pierwszego dnia. Głośno, muzyka cała noc i nie przejmujący się niczym goście weselni: łażą , krzyczą pod oknami, trzaskają drzwiami od samochodów z parkingu przed nosem. W restauracji goście weselni następnego dnia i kolejnego zachowują się jakby byli i siebie w domu. Nikt im nie zwraca uwagi bo pewnie płaca wyższy rachunek niż nasza 3 osobowa spokojna rodzina. Po 2 dniach już 2 osobowa. Mąż nie wytrzymał hałasu i wyjechał. Kiedy myślałam ze to już koniec okazało się ze kolejnego wieczoru czekały na nas następne atrakcje : impreza na 70 osób , znowu cała noc.... . Pokój malutki, nie ma miejsca na bagaż bo po dostawieniu dostawki dla dziecka wolne zostało około 2 m2 podłogi. Spłuczka w łazience zepsuta, woda się ciagle leje. Śniadanie bardzo skromne. Jajecznica nie pojawia się przed 8,30. Zreszta niesmaczna , jakaś utwardzana, w miarę dobre ciasto drożdżowe ale żadnego nawet dżemu nie można uświadczyć. Ku naszemu zaskoczeniu jedzenie w restauracji naprawdę dobre, smaczne i świeże. Chociaż ceny jak w dobrej restauracji w Warszawie. Obsługa niby miła ale na delikatna krytykę i zwracanie uwagi w ogóle nie reaguje. Pani z recepcji wysłuchała i podziękowała. Żadnego przepraszam. Może zamienimy Państwo pokój, może uciszymy weselników. Nic. Wielkie rozczarowanie bo miejsce naprawdę z potencjałem

Dziękujemy, Cosmopolitan325
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Spędziłam z rodziną 8 dni w tym cudnym miejscu. Nie mogłam trafić lepiej , jest tu wszystko czego trzeba do idealnego wypoczynku. Doskonale zagospodarowany teren, a wnętrza dopieszczone uroczymi i swojskimi dodatkami . Przy całym eleganckim i nie byle jakim wystroju jednak czułam się swobodnie, a moje potrzeby estetyczne zostały zaspokojone w stu procentach . A obsługa? Młodzi sympatyczni ludzie , bardzo zgrani , na wysokim poziomie i zawsze pomocni , aż się chciało codziennie zamienić z nimi kilka słów. Śniadania bardzo smaczne i dla każdego coś dobrego :) . Dwa kroki do jeziora z bardzo czystą wodą, dostępne leżaki , łódka , rowerki wodne , boisko do siatkówki , kort tenisowy , rowery..ale jeśli będę chciała wypocząć w ciszy , z pięknymi widokami to już wiem ,że pomyślę o Giewartowie i na pewno wrócę tam nie raz . Pozdrowienia dla Pani Manager, włożony kawał świetnej roboty :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, izaizzy2017