“To nie pizza tylko podmokły placek!”
Pizzeria Paolo — recenzja

Pizzeria Paolo
Zamów online
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Liszki)
Kuchnie: Włoska

Zamówiliśmy na miejscu pizzę wg własnej kompozycji. Otrzymaliśmy ciasto które nie miało wszystkich zamawianych składników, Pani stwierdziła, że dali co mieli w kuchni. Już przy przyjmowaniu zamówienia obsługa powinna wiedzieć co jest dostępne, a tak zapłaciliśmy z góry, a otrzymaliśmy nie to co zamawialiśmy. Sera mozzarella jak na lekarstwo, przez co pozostałe składniki spadały. Na środku pizza była cała podmoknięta, przy oddzielaniu kolejnego kawałka środek odchodził. Istna katastrofa!!!

Dziękujemy, Alina I

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w okolicy. Dania obiadowe, sałatki, makarony zawsze bardzo dobre. Ładny wystrój i przemiła obsługa.

Dziękujemy, Yooli94
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja cały czas dba o jakość potraw i serwisu. Jestem stałym bywalcem od kilku lat i pizzeria Paolo się bardzo ładnie rozwija, standard idzie w górę, podąża za kulinarnymi trendami a obsługa niezmiennie uśmiechnięta i miła. Szczególnie chwale sobie sałatki, na zdjęciu nowość sałatka z krewetkami - pychotka, sporo krewetek, mięciutkich, dobrze dobrawionych. Zdecydowane TAK!

Dziękujemy, Smakosz_Krk
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Najlepsza pizza jaką jadłem polecam serdecznie :) ciasto doskonałe i dodatki po prostu smaki Itali gratulacje !

Dziękujemy, JANO K
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Przemiła i kompetentna obsługa. Do tego pyszne, świeże dania. Ceny nie są zbyt wygórowane. Warto odwiedzić te miejsce. Polecam!

Dziękujemy, adampS6041DN

Pizzeria Paolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liszki, Gmina Liszki

Byłeś(-aś) w Pizzeria Paolo? Podziel się wrażeniami!