Swietna zabawa dla dzieci i doroslych

Zrecenzowano: 15 maja 2018
Ludmiła M
Oryginalny pomysł na wieczór panieński!

oszCandy
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 15 maja 2018

Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim, ktorzy lubia aktywnie spedzac wolny czas, mozna tu spedzic spokojnie caly dzien. Masa smiechu dla dzieciakow i doroslych. Plus bardzo fajni ludzie prowadza to miejsce. Polecam :)

Dziękujemy, Ludmiła M
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Świetne miejsce na organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich! W zeszłym roku miałam okazję spędzić tam wieczór panieński mojej koleżanki i naprawdę mogę polecić! :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, oszCandy
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Bayer Park to super opcja nie tylko dla dzieci, ale tez dla dorosłych, moi znajomi są zachwyceni i zawsze pytaja kiedy jeszcze tam będziemy :) także polecam bo dzieci nudzić sie na pewno nie będą ale rodzice moim zdaniem tez nie :) no i plus za obsługę, pozytywni ludzie z dobrą energią :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Werka J
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Super atrakcja, masa dobrej zabawy. Nie można się nudzić. Fun znajdzie tu starszy jak i młodszy. Polecam gorąco

Dziękujemy, Paweł D
Zrecenzowano: 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Można odpoczac, posmiac sie ze znajomymi i pobawic sie do upadłego. Polecam! Piwko i zabawa do rana!

Dziękujemy, Dominik S