Doskonała zabawa dla całej Rodziny :) BARDZO POLECAM :)

Wielokrotnie korzystaliśmy z Bayer Park i nigdy nas nie zawiódł :) Doskonała lokalizacja, atrakcje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 maja 2018
JoannaT2217
Oryginalny pomysł na wieczór panieński!

oszCandy
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 14 maja 2018

Świetne miejsce na organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich! W zeszłym roku miałam okazję spędzić tam wieczór panieński mojej koleżanki i naprawdę mogę polecić! :)

Dziękujemy, oszCandy
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Bayer Park to super opcja nie tylko dla dzieci, ale tez dla dorosłych, moi znajomi są zachwyceni i zawsze pytaja kiedy jeszcze tam będziemy :) także polecam bo dzieci nudzić sie na pewno nie będą ale rodzice moim zdaniem tez nie :) no i plus za obsługę, pozytywni ludzie z dobrą energią :)

Dziękujemy, Werka J
Zrecenzowano: 14 maja 2018

Super atrakcja, masa dobrej zabawy. Nie można się nudzić. Fun znajdzie tu starszy jak i młodszy. Polecam gorąco

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Paweł D
Zrecenzowano: 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Można odpoczac, posmiac sie ze znajomymi i pobawic sie do upadłego. Polecam! Piwko i zabawa do rana!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2018

Super miejsce ,bardzo mili ludzie prowadzą to miejsce , dużo dobrej zabawy dla całej rodziny :) serdecznie polecam ;]

Dziękujemy, Damian K