Doskonała zabawa dla całej Rodziny :) BARDZO POLECAM :)

Wielokrotnie korzystaliśmy z Bayer Park i nigdy nas nie zawiódł :) Doskonała lokalizacja, atrakcje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 maja 2018
JoannaT2217
Swietna zabawa dla dzieci i doroslych

Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim, ktorzy lubia aktywnie spedzac wolny czas, mozna tu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 maja 2018
Ludmiła M

Zrecenzowano: 26 kwietnia 2018

Super miejsce ,bardzo mili ludzie prowadzą to miejsce , dużo dobrej zabawy dla całej rodziny :) serdecznie polecam ;]

Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna zabawa!!! Siedzieć tam mozna całymi dniami i nie ma jak sie tym znudzić haha co sezon maltretuje intensywnie każdą atrakcje
Polecam! polecam! polecam!
Warto

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdwcydowanie cos innowacyjnego na mapie krakowskich rozrywek :) mozna spedzic tu caly dzien i jest co robic :D jak ktos lubi wyzwania fizyczne i duzo smiechu to na pewno sie tu odnajdzie!

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła i pomocna obsługa, świetne miejsce na zabawę za równo dla dzieci jak i dla mnie i męża. Na pewno wrócimy w tym roku żeby znów poszaleć ☺️ Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Dziękujemy, beata657