“Pachnąca chlebem”
Cedrowy Dworek — recenzja

Cedrowy Dworek
Zrecenzowano 16 kwietnia 2018

Kolejna moja wizyta, i tym razem widzę poprawę (obsługa) żurek na zakwasie świetny i zrazy wołowe z kaszą pęcak- wyśmienite. Bochenek chleba zamówiłem na wynos. Rewelacja!

1  Dziękujemy, Artsartur

Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tuńczyk wyśmienity. Miejsce bardzo klimatyczne. Ceny w górnym rejestrze akceptowalnych . Brak świeżo-wyciskanych soków.

1  Dziękujemy, Mariusz Z
Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Jedzenie pyszne, zamówiliśmy kaczkę i tuńczyka, potrawy rozpływały się w ustach, świetnie przyrządzone i podane. Próbowaliśmy też tortu i lodów, rewelacja. Bardzo miła obsługa, ładne i klimatyczne wnętrze, polecam.

Dziękujemy, Tad B
Zrecenzowano 2 października 2017

Uczestniczylismy w przyjeciu weselnym organizowanym w dworku. Pyszne jedzenie, wspaniala atmosfera, obsluga rewelacyjna. Duzy szacunek dla kucharza, cukiernika oraz calej obslugi i wlasciciela. Dziekujemy panie Bartoszu.

Dziękujemy, arturz576
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Polecam na organizację imprez plenerowych lub wesela. Można też przenocować i zjeść w drodze nad morze. Genialnie rozwiązane otoczenie obiektu. Łatwo tam trafić. Standard dość wysoki

Dziękujemy, 881Salish

Cedrowy Dworek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jantar, Pomorskie
Mikoszewo, Pomorskie

Sobieszewo, Pomorskie
Jantar, Pomorskie

Cedry Wielkie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cedrowy Dworek? Podziel się wrażeniami!