“Świetna restauracja, polecam!”
Cedrowy Dworek — recenzja

Cedrowy Dworek
Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Jedzenie pyszne, zamówiliśmy kaczkę i tuńczyka, potrawy rozpływały się w ustach, świetnie przyrządzone i podane. Próbowaliśmy też tortu i lodów, rewelacja. Bardzo miła obsługa, ładne i klimatyczne wnętrze, polecam.

Dziękujemy, Tad B

Zrecenzowano 2 października 2017

Uczestniczylismy w przyjeciu weselnym organizowanym w dworku. Pyszne jedzenie, wspaniala atmosfera, obsluga rewelacyjna. Duzy szacunek dla kucharza, cukiernika oraz calej obslugi i wlasciciela. Dziekujemy panie Bartoszu.

Dziękujemy, arturz576
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Polecam na organizację imprez plenerowych lub wesela. Można też przenocować i zjeść w drodze nad morze. Genialnie rozwiązane otoczenie obiektu. Łatwo tam trafić. Standard dość wysoki

Dziękujemy, 881Salish
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Byliśmy na weselu i obiekt jest genialny. Kuchnia super zarówno na weselu jak i przed nim. Dodatkowo powiem iż pokoje są czyste i przyjemne. Te na poddaszu trochę małe ale na 1 noc nie było to problemem. Wyposażenie pokoi mogłoby być bogatsze. Brak czegokolwiek poza wieszakiem.

1  Dziękujemy, 187pawe_b
Zrecenzowano 5 czerwca 2017

Świętowaliśmy tutaj Pierwszą Komunię i muszę pochwalić rodziców młodego człowieka za doskonały wybór: piękne miejsce, świetna obsługa, pyszne dania :) Szczegolnie smakowała mi ryba z risotto z zielonym groszkiem, ale bardzo pozytywne recenzje zbierała też kaczka. Koniecznie spróbujcie też lodów - są jedyne w swoim rodzaju.
Obsługa restauracji sympatyczna, sprawna i pomocna.
Zgodnie z opisem w restauracji można smiało urządzić wesele, oczyma wyobraźni widziałam tutaj tez różne okrągłe rocznice ślubów czy urodzin ("bardzo okrągłe" i rodzinne, z dużą ilością gości).
Dziękuję za mile spędzony czas :)

Dziękujemy, KarolinaS5899

Cedrowy Dworek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jantar, Pomorskie
Mikoszewo, Pomorskie

Sobieszewo, Pomorskie
Jantar, Pomorskie

Cedry Wielkie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cedrowy Dworek? Podziel się wrażeniami!