“Super miejsce pod wesele”
Cedrowy Dworek — recenzja

Cedrowy Dworek
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Byliśmy na weselu i obiekt jest genialny. Kuchnia super zarówno na weselu jak i przed nim. Dodatkowo powiem iż pokoje są czyste i przyjemne. Te na poddaszu trochę małe ale na 1 noc nie było to problemem. Wyposażenie pokoi mogłoby być bogatsze. Brak czegokolwiek poza wieszakiem.

1  Dziękujemy, 187pawe_b

Zrecenzowano 5 czerwca 2017

Świętowaliśmy tutaj Pierwszą Komunię i muszę pochwalić rodziców młodego człowieka za doskonały wybór: piękne miejsce, świetna obsługa, pyszne dania :) Szczegolnie smakowała mi ryba z risotto z zielonym groszkiem, ale bardzo pozytywne recenzje zbierała też kaczka. Koniecznie spróbujcie też lodów - są jedyne w swoim rodzaju.
Obsługa restauracji sympatyczna, sprawna i pomocna.
Zgodnie z opisem w restauracji można smiało urządzić wesele, oczyma wyobraźni widziałam tutaj tez różne okrągłe rocznice ślubów czy urodzin ("bardzo okrągłe" i rodzinne, z dużą ilością gości).
Dziękuję za mile spędzony czas :)

Dziękujemy, KarolinaS5899
Zrecenzowano 19 maja 2017

To kolejne odwiedziny tego miejsca. Jestem pod wielkim wrażeniem doznań smakowych, jakie dostarczają desery i torty. Warto odwiedzić miejsce, z wielką starannością przygotowane dla klientów.Polecam także na zorganizowanie większych imprez, gdyż obiekt posiada bazę hotelową oraz miejsca plenerowe, a wesela, komunie na długo pozostają w pamięci ze względu na staranność i przepyszna kuchnię. Polecam

Dziękujemy, agnesmb1996
Zrecenzowano 19 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie wszystko super, cena minimalnie za wysoka do porcji, ale smak rekomenduje ilość polecam zjechać z trasy.

Dziękujemy, Kamil Z
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Żurek i rybna bez zmian, dobra i w tej samej ilości. Kaczka mniejsza niż jeszcze parę miesięcy temu. To samo z pierogami- 5 sztuk, kiedyś cały talerz. Szkoda, że wprowadzili takie zmiany.

Dziękujemy, zz215

Cedrowy Dworek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jantar, Pomorskie
Cedry Wielkie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cedrowy Dworek? Podziel się wrażeniami!