Zapisz
Koniecznie. Musisz to zobaczyć.

Wjazd na Willis Tower to jeden z obowiązkowych punktów, które trzeba zobaczyć w Chicago. Nam wjazd... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 stycznia 2020
Jacek K
Wejherowo, Polska
Punkt obowiązkowy

Po prostu trzeba odwiedzić. Trzeci najwyższy budynek na świecie, taras widokowy na jego 103 piętrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 października 2019
mariuszm323
Mielec, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (17 473)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widoki z wieżowca są piękne, zachwyt jest na 103 piętrze. Zjeżdżając w dół emocje opadają.udało nam się wjechać bez kolejek atrakcja odfajkowana

Dziękujemy, malgorzata73s
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

To była moja pierwsza wizyta na „skydeck’u” amerykańskich drapaczy. Wizyta w mroźny (-10C) listopadowy dzień pozwoliła na dobra widoczność na wszystkie strony. Zdjęcia z szkolnych tarasów robią wrażenie, niemniej jednak najciekawsze widoki od strony jeziora;) W listopadzie w godzinach południowych kolejek nie było praktycznie żadnych, wiec wszedłem z marszu. Polecam;)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Dr_Dave_XXX
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018

To miejsce to nr 1 na liście miejsc w Chicago. Najlepiej wybrac sie w słoneczną pogode, ale może być duzo turystów. Warto swoje odstać w kolejce. Widok niesamowity!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
2  Dziękujemy, Zofia S
Zrecenzowano: 9 listopada 2018

szybka wycieczka za okolo 80 dolarow w gore, mozliwosc zrobienia zdjec na szklanym balkonie, obsluga poganiajaca zbyt opieszalych i sklepik z pamiatkami na koniec, najbardziej podobala mi sie szybka winda, aha i wszyscy chca ci pomoc w znalezieniu kasy, oczywiscie przed wjazdem na gore obowiazkowa kawa w starbucksie - wzialem frapucinno,...

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano: 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Widok świetny. Natomiast kolejki większe niż za komuny w Polsce. 1h czekania na wjazd na górę. Cena przyzwoita.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, szymonc760