“Bardzo smaczne jedzenie”
Bar Nikola — recenzja

Bar Nikola
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Janki)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie w uczciwiej cenie/ porcji. Jezeli chodzi o Warszawę i okolice Warszawy to najlepsza Kuchnia Indyjska

Dziękujemy, 794agnieszkaw
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skromny, ale czysty lokal i co najważniejsze wyśmienite jedzenie oraz przemiła obsługa. Wizyta była przypadkowa, bo to daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale wybiorę się tam na pewno ponownie. Warto zdecydowanie dla miłośników indyjskiej kuchni zawitać do Janek. Cieciorka w ostrym sosie była rewelacyjna. Tak samo mango lassi. I ceny przystępne.

Dziękujemy, 883beatab
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Przybyliśmy do Nicoli, trochę z przypadku. nie mieliśmy sporych oczekiwań, wnętrze skromne. Ale jak tylko powitano nas uśmiechem, nienadętą atmosferą i naprawdę fajnymi sosami w czekadełku to wiedziałam że będzie dobrze. Pan nam trochę opowiedział, zagadywał, chciał żebyśmy się czuli dobrze. A jedzenie.. naprawdę pycha. najlepsze jeśli chodzi o hinduskie w Warszawie i w ogóle jedno z lepszych jedzonek, świetnie wymarzone smaki :) do tego porcje nie do przejedzenia (lepiej więcej niż za mało :D), choć jeden z klientów zjadł jak błyskawica. polecam, pysznie i fajna atmosfera! wrócimy :)

1  Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Żywimy się tu rodzina od 4 lat i z czystym Sumieniem mogę powiedzieć że to najlepsza restauracja z kuchnią indyjska w Polsce. Gdziekolwiek jesteśmy zawsze próbujemy lokalnych restauracji hinduskich i żadna nie dorównuje poziomem Nikola. Kto nie zna tego miejsca sam z siebie tu nie przyjdzie bo z zewnątrz i z ulicy trudno rozpoznać że to lokal gastronomiczny. Niemniej warto bo butter chicken masala, butter naan, parantha, wszelkie sizzlery i pakory są jedyne w swoim rodzaju! Porcje są solidne, co dla mnie akurat nie jest wyznacznikiem jakości, ale porównując z innymi knajpami to jednak muszę o tym wspomnieć. Danie mięsne to mięso z dodatkami a nie dodatki że skrawkami mięsa. Rzadko kiedy aż tak jestem przekonana do wystawienia porządnej recenzji jak w tym przypadku. Po prostu wiem że od lat wysoka jakość i smak są niezmienne.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, paulinakl_kl

Bar Nikola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Janki, Mazowieckie
Janki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bar Nikola? Podziel się wrażeniami!