“Pyszności ”

Indyjska Restauracja Buddha
Zamów online
Nr 6 wśród 9 Restauracje (Janki)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny lokal z dobrą obsługą. Prawdziwie hinduskie zapachy i smaki. Wszystkie zamówione potrawy były świeże i dobrze doprawione - nie za ostro, ale tak, jak opisane w karcie. Tom yam , skrzydełka na ostro i baranina ...bardzo dobre. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, agatad638

Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przykro to pisać ale coś bardzo złego stało się z Buddą. To była nasza ulubiona knajpa, bywalismy tu wiele razy. Ale już miesiąc temu jedzenie było nie bardzo. Ale cóż przecież wpadki każdemu się zdarzają.
Ale wczoraj to była katastrofa. Właściwie wszystko było niedobre. Ryż bez smaku, naan suchy bez smaku, dal - po prostu rozgotowana soczewica. Danie po daniu nie dawało się zjeść. Jakby nagle kucharzem został ktoś bez węchu smaku znajomości kuchni.
Co gorsza w zielonym curry właściwie sama chemia, zamiast curry, zielona zupa z barwnikiem. Po prostu chce się płakać.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 780leszekt
Zrecenzowano 19 października 2018

Wybraliśmy restaurację bardzo przypadkowo - mapa w internecie, ma być blisko od hotelu. Wracaliśmy po całodniowych targach. Piątek, po godzinie 19stej.
Oczywiście lokalizacja i otoczenie przypominają o przemysłowym zagospodarowaniu okolicy, ale już na podjeździe czuć, że zaraz wszystko się zmieni. Ciepłe światło ze środka i latarenki na schodach, zachęcają do wejścia do...sklepu z indyjskimi meblami i drobiazgami, otoczeni zapachem kadzideł. Restauracja mieści się na prawo od sklepiku, o czym zapach już nas informuje. Ma też drugą, większą salę na lewo od sklepiku, gdzie akurat stoliki zajmuje 10 osobowa grupa. My wybieramy mniejszą salę ze stolikami na 4 osoby.
Cały wystrój i rozplanowanie restauracji bardzo przypada mi do gustu. Nie ma tam typowej, przytłaczającej czerwieni jak większości Indyjskich restauracji w jakich byłam. Za wystrój i atmosferę 10/10.
Obsługa mówi po angielsku, a Pani która nas obsługiwała, nawet po polsku, całkiem komunikatywnie. Miła, zainteresowana klientem obsługa.
Od zamówienia do dostania potraw minęło około 40min, czego można było się spodziewać, widząc tą liczną grupę w drugiej sali. Warto było czekać. Zupa Tom Yum w ich wykonaniu, to chyba najlepsza jaką jadłam. Wszyscy dostaliśmy nasze dania w podobnym czasie. Wszystko ładnie podane, schludnie. Naczynia nieobite, tylko sztućce z różnych zestawów.
Drugie danie również na wysokim poziomie. Wielkość dań adekwatna do ceny. Wyszliśmy najedzeni, pysznym jedzonkiem i spożytym w super atmosferze, dzięki obsłudze.
Zaskoczeniem była toaleta....przechodnia. Dawno tego nie widziałam.
Następnego wieczoru również wróciliśmy. Tym razem na swoją zupkę czekałam 15min.
Gorąco POLECAM!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, AnnaHenka
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od wejścia czuć było unoszącą sie woń pysznego jedzenia. Bardzo miła i sprawna. Z przyjemnością zagoszczę tam znów i znów :). Moje gratulacje dla prowadzących tą restaurację!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Aga Ł
Zrecenzowano 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem absolutna fanka kuchni indyjskiej wiec nie moglam oprzec sie pokusie by wyprobowac to nowe miejsce choc trudno bylo mi sobie wyobrazic kuchnie indyjska bez miesa. I faktycznie mi tego miesa tam brakuje. Zeby byla jasnosc, mieso jadam max. 1 raz w tygodniu. Jednakze kuchnia indyjska, z calym swoim bogactwem roznorakich sosow nie jest w moim przekonaniu pelnowartosciowa jesli do wszystkich dan dorzucimy tylko ser. Tu wszystko smakuje wybornie ale jednak nie bede czestym goscie ze wzgledu na to, ze czasem po prostu lubie zjesc moj ulubiony sos z kurczakiem, innym razem z baranina a nie zawsze z serem. Ze wzgledu na brak roznorodnosci daje 4 punkty. Niemniej wegeterianie powinni byc bardzo usatysfakcjonowani bo smaki sa bezbledne.

Termin wizyty: marzec 2017
3  Dziękujemy, Paulina K

Indyjska Restauracja Buddha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Janki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Indyjska Restauracja Buddha? Podziel się wrażeniami!