Jardim do Mar

“Owoce morza palce lizać 😉”
Portinho — recenzja

Portinho
Kuchnie: Portugalska
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne owoce morza. Zamówiliśmy dużą porcję krewetek i ośmiornicę. Było pysznie porcje okazaly sie naprawdę duże. Lokalik malutki, ale klimatyczny. Z tarasu widok przedni obsługa miła. Ceny nie są wysokie. POLECAM

Dziękujemy, 170agnieszkan

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna mała knajpka. Pyszne owoce morza. Grilowane krewetki i ośmiornica to co zamówilismy i się nie rozczarowaliśmy. Mila i pomocna obsługa. Jedliśmy na tarasie z widokiem na ocean. Ceny nie są wysokie. Polecam

Dziękujemy, 356agnieszkan
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W lutym okropne owoce morza. Sałatka z tuńczykiem ,.... już bardziej ubogiej nigdy nie jadłam polecamtylko widok na ocean !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ewka2016
Zrecenzowano 1 lipca 2018

Mała restauracja tuż przy oceanie. Zamówiliśmy rodzinnie kilka dań i nie spodziewaliśmy się tak przyzwoitych owoców morza. Miła i wesoła obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal pieknie polozony, z widokiwm na ocean. Wystroj skromny ale czysto- mozna skupic sie na pieknym otoczeniu. Genialne krewetki, pyszna osmiornica. Ceny dobre. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna8606

Portinho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jardim do Mar, Calheta
Paul do Mar, Calheta

Byłeś(-aś) w Portinho? Podziel się wrażeniami!