Super rozrywka!

Zrecenzowano: 5 września 2019
joannakX7397MF
Sławno, Polska

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, szczególnie rodzinom z dziećmi. Znajdzie się coś dla tych małych i tych dużych. Mnóstwo atrakcji, dzieci napewno nie będą się nudzić. Najlepiej zaplanować sobie na to cały dzień.

Dziękujemy, rodzinas2019
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę świetne miejsce dla całej rodziny! Piękne i zadbane ogrody kwiatowe a dla dzieci całe mnóstwo rozrywek i zabawy. Podziwiam właścicieli za ciągły rozwój- pierwszy raz byłam 4 lata temu i bardzo wiele się zmieniło, przybyło wiele atrakcji. A i historia całkowicie autorska, za co wielkie brawa! Dla mnie najważniejsze, że tam dziecko jest na pierwszym miejscu i może poczuć się, jak w raju.

Dziękujemy, joannakX7397MF
Zrecenzowano: 1 września 2019

Mój czteroletni syn po powrocie do domu po siedmiogodzinnym pobycie w Magicznych ogrodach, położył się na łóżku ze słowami: Padłem. I właśnie to słowo idealnie oddaje nas pobyt. Widać, że ktoś zainwestował ogromne pieniądze w to miejsce, ale na pewno to się mu zwraca. Ogromny teren z mnóstwem atrakcji dla dzieci w każdym wieku, ale też dorosły nie będzie się tam nudził.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najtrudniejsza recenzja, jaką tu pisałem. Obiekt jest wielki, piękny i zadbany. Mnóstwo ławek i innych miejsc do siedzenia. Liczne punkty gastronomiczne, łatwy dostęp do toalet, z każdego miejsca. Widać, że ktoś zadał sobie trud, by goście czuli się komfortowo.
Dlaczego tylko 3 gwiazdki? Bo, tak naprawdę, to kompleks placów zabaw, do którego wstęp trzyosobową rodzinę kosztuje prawie 150 zł. Rozumiem kalkulację właścicieli - zainwestowali gigantyczne pieniądze (co widać), więc oczekują, że kapitał będzie pracował. Ale z punktu widzenia konsumenta - moim zdaniem - atrakcje nie są warte tak wysokiej ceny.

Dziękujemy, szymonm625
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Można śmiało polecić to miejsce rodziną z dziećmi dla których jest tutaj bardzo dużo atrakcji. Nowy park linowy, plaża, kolejka elektryczna, krasnoludzki gród, karuzele, zjeżdżalnie, place zabaw itd.Wszystkie atrakcje w cenie biletu.Rok temu były dodatkowo dmuchańce i kilka trampolin.Jest dużo animacji w których czynny udział mogą brać dzieciaki.Na terenie kilka punktów gastronomicznych. Niestety nie w każdym zapłacimy kartą,więc dobrze zabrać ze sobą gotówkę bo bankomatu brak. Na terenie ogrodów można urządzić sobie piknik rodzinny przy własnym grillu w zagajniku co jest ciekawym rozwiązaniem.Ogólnie polecam,dzieciaki będą z pewnością zadowolone.

1  Dziękujemy, ZapCez