Super rozrywka!

Polecam każdemu, szczególnie rodzinom z dziećmi. Znajdzie się coś dla tych małych i tych dużych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
rodzinas2019
Najlepszy park rozrywki

Naprawdę świetne miejsce dla całej rodziny! Piękne i zadbane ogrody kwiatowe a dla dzieci całe... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
joannakX7397MF
Sławno, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najtrudniejsza recenzja, jaką tu pisałem. Obiekt jest wielki, piękny i zadbany. Mnóstwo ławek i innych miejsc do siedzenia. Liczne punkty gastronomiczne, łatwy dostęp do toalet, z każdego miejsca. Widać, że ktoś zadał sobie trud, by goście czuli się komfortowo.
Dlaczego tylko 3 gwiazdki? Bo, tak naprawdę, to kompleks placów zabaw, do którego wstęp trzyosobową rodzinę kosztuje prawie 150 zł. Rozumiem kalkulację właścicieli - zainwestowali gigantyczne pieniądze (co widać), więc oczekują, że kapitał będzie pracował. Ale z punktu widzenia konsumenta - moim zdaniem - atrakcje nie są warte tak wysokiej ceny.

Dziękujemy, szymonm625
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Można śmiało polecić to miejsce rodziną z dziećmi dla których jest tutaj bardzo dużo atrakcji. Nowy park linowy, plaża, kolejka elektryczna, krasnoludzki gród, karuzele, zjeżdżalnie, place zabaw itd.Wszystkie atrakcje w cenie biletu.Rok temu były dodatkowo dmuchańce i kilka trampolin.Jest dużo animacji w których czynny udział mogą brać dzieciaki.Na terenie kilka punktów gastronomicznych. Niestety nie w każdym zapłacimy kartą,więc dobrze zabrać ze sobą gotówkę bo bankomatu brak. Na terenie ogrodów można urządzić sobie piknik rodzinny przy własnym grillu w zagajniku co jest ciekawym rozwiązaniem.Ogólnie polecam,dzieciaki będą z pewnością zadowolone.

1  Dziękujemy, ZapCez
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo duzo atrakcji. Tylko jedna wedlug mnie nie byla zbyt bezpieczna. Chodzi mi o "Krasnoludzka wieze prob". Ta atrakcja mi sie nie podobala. Najlepsza atrakcja to tunele! Super! Bardzo duzo przejsc! Adrenalina gwarantowana. To jest najlepsza atrakcja . Ogólnie to polecam, bylam tam od 15:30 do 19. Obok jest mini farma którą również polecam . Super miejsce.

1  Dziękujemy, Juliaskupinska
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Nie przepadam za takimi miejscami, a już szczególnie wtedy, kiedy jest mnóstwo ludzi. Tutaj jednak nawet tłumy mi nie przeszkadzały. Byliśmy w niedzielę (nie polecam ze względu na tłum). Mnóstwo atrakcji na każdy wiek. Dużo przyrody, pięknych kwiatów, drzew, nawet plaża z miejscem dla dzieci do popluskania się. Mogliśmy chwilę odpocząć po szaleństwach, a dzieci chłodziły się w czyściutkiej wodzie. Naprawdę polecam. Czynne od 10.00 do 19.00 i uważam, że cały ten czas warto tam spędzić. My weszliśmy około 13.00 i nie zdążyliśmy skorzystać ze wszystkich propozycji. Jest jednak małe "ale", o godzinie 17.00 nie mieliśmy już za bardzo co zjeść: zostały frytki i zapiekanki.

Dziękujemy, petra212018
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Czytałam sporo opinii na temat tego parku i na ich podstawie zaplanowałam tam cały dzień z dzieciakami. W związku z tym, że jesteśmy na wycieczce po takich atrakcjach, jakieś porównanie zaczyna się układać. Plany były takie, że pół dnia spędzamy w parku a drugą połowę spędzamy w Kazimierzu... W parku spędziliśmy 2 godziny, nie biegnąc nigdzie, w tym liczę czas na posiłek, może dlatego że nie planowaliśmy tam grilla i innych posiedzeń rodzinnych- wspominam to dla tych, którzy nie jadą tam piknikować tylko wybawić dzieciaki i jechać dalej. No i trudno powiedzieć o wybawieniu się dzieciaków, w większości elementy parkowe po prostu mijamy . Jedna z głównych atrakcji akurat była zamknięta z powodu prac serwisowych, nie wspomniano o tym na stronie, cena była taka sama- słabo. I jeszcze jeden minus- rano wchodziłam na stronę, żeby zobaczyć od której park...żadnych "niusów", jak weszłam przed chwilą oferta do zakupu biletu online minus 20% od ceny podstawowej... drugie słabo! Ceny nie adekwatne do parku - dwie małe porcje dla dzieciaków 50 zł...

Dziękujemy, bibiboken