Super rozrywka!

Polecam każdemu, szczególnie rodzinom z dziećmi. Znajdzie się coś dla tych małych i tych dużych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
rodzinas2019
Najlepszy park rozrywki

Naprawdę świetne miejsce dla całej rodziny! Piękne i zadbane ogrody kwiatowe a dla dzieci całe... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
joannakX7397MF
Sławno, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Czytałam sporo opinii na temat tego parku i na ich podstawie zaplanowałam tam cały dzień z dzieciakami. W związku z tym, że jesteśmy na wycieczce po takich atrakcjach, jakieś porównanie zaczyna się układać. Plany były takie, że pół dnia spędzamy w parku a drugą połowę spędzamy w Kazimierzu... W parku spędziliśmy 2 godziny, nie biegnąc nigdzie, w tym liczę czas na posiłek, może dlatego że nie planowaliśmy tam grilla i innych posiedzeń rodzinnych- wspominam to dla tych, którzy nie jadą tam piknikować tylko wybawić dzieciaki i jechać dalej. No i trudno powiedzieć o wybawieniu się dzieciaków, w większości elementy parkowe po prostu mijamy . Jedna z głównych atrakcji akurat była zamknięta z powodu prac serwisowych, nie wspomniano o tym na stronie, cena była taka sama- słabo. I jeszcze jeden minus- rano wchodziłam na stronę, żeby zobaczyć od której park...żadnych "niusów", jak weszłam przed chwilą oferta do zakupu biletu online minus 20% od ceny podstawowej... drugie słabo! Ceny nie adekwatne do parku - dwie małe porcje dla dzieciaków 50 zł...

Dziękujemy, bibiboken
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Dzieciaki (wnuczęta w wieku 3 i 5 lat) - zachwycone! Mnóstwo atrakcji.
Bilety - warto kupić w Internecie, unika się w ten sposób stania w kolejce do kasy.
Z pewnością jeszcze tam wrócę!

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Fajny park rozrywki dla dzieci. Nasze dzieciaki były zachwycone,tak się umęczyły, że po powrocie z samochodów wyciągaliśmy "zwłoki". Wszystko im się podobało i chcą wracać za rok. Ponieważ to wakacje bardzo dużo osób i na niektóre atrakcje spore kolejki. Minus za toalety trochę ich mało, ciężko wytłumaczyć 3-latce,że musi poczekać 10 min. w kolejce. Starsze dzieci były zawiedzione ,bo największa dla nich atrakcja Most w koronach Drzew był nieczynny. Pomimo tego polecamy i wrócimy tu ponownie.

Dziękujemy, MY8zatrutych
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już nie pierwsza nasza wizyta w Magicznych Ogrodach i z pewnością nie ostatnia! Co sezon pojawia się tu coś nowego, fajnego, coś ekstra. Tym razem taką właśnie atrakcją okazał się spacer w koronach drzew, nie zwykły spacer ale z przeszkodami Dzieciaki zachwycone, my też.
Uważam, że jest to najczystszy tego typu park rozrywki.
Jeżeli nie lubicie tłumu to z pewnością lepszym rozwiązaniem będzie wizyta na tygodniu.

Dziękujemy, JotZet
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Miejsce bardzo fajne. Jednak jeśli już decydujecie się na spędzenie tam całego dnia to warto jechać w ciągu tygodnia. My byliśmy w niedziele i było baaardzo dużo ludzi, kolejki do wszystkiego. Przez to, że było dużo ludzi nie mogliśmy skorzystać z połowy atrakcji ponieważ dzieci ( 4 i 2,5 l. ) nie miały tyle cierpliwości.
Natomiast atrakcja sama w sobie warta polecenia. Dużo pozytywnych emocji, moc fajnych emocji, zabawa dla dzieci i dorosłych :)

Dziękujemy, k-r-g-1988