Janowiec

“Super jedzenie”
Mackowa Chata — recenzja

Mackowa Chata
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Janowiec)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo duże porcje, do tego naprawdę tanio. Piwo już od 5 zł, jest również regionalne. Ale przede wszystkim przepysznie. Naprawdę bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Ula S

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli szukasz dobrego jedzenia to polecam to miejsce. Oprócz dobrego jedzenia dobre rzemieślnicze piwa.

Dziękujemy, Ranga K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zmęczeni Kazimierzem i jego cenami ruszyliśmy do Janowca. Przez przypadek trafiliśmy do Maćkowej Chaty. I było warto. Jedzenie przepyszne, proste, a zarazem pomysłowe. Porcje można było dopasować do dzieci i do wymagań dietetycznych. Ceny normalne i uczciwe traktowanie klientów to rzadkość. Do tego fajny i ekologiczny wystrój wnętrza, fantastyczna obsługa. Polecam wszystkim, zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, AgaSko
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

W Maćkowej Chacie zakochałem się od pierwszego zjedzenia. Kluski zawładnęły moim żołądkiem i umysłem. Odwiedzałem restaurację przy każdej możliwej okazji. Rezygnowałem z posiłku w Kazimierzu, byle tylko przeprawić się promem do Janowca i znów zjeść genialne kluski. Polecałem knajpę wszystkim możliwym znajomym. W ostatni czwartek przyjechali do mnie znajomi z Warszawy, więc przy okazji wyjazdu do Kazimierza postanowiłem pokazać im fenomen tej restauracji. Przegłodziłem ich pół dnia, każąc im cierpliwie czekać, bo warto. Gdy zawitaliśmy do Maćkowej Chaty, okazało się, że nie ma wolnych miejsc. Przed nami już czekała jakaś rodzina na wolny stolik. Znajomi chcieli zjeść gdzie indziej, ale mówiłem, że warto poczekać. Rodzina przed nami opuściła lokal i byliśmy pierwsi w kolejce. Gdy zwolnił się stolik, zapytaliśmy czy możemy przy nim usiąść. Obsługująca Pani powiedziała, że jeśli wyrobimy się do 16, bo jest rezerwacja. Była jeszcze godzina, więc stwierdziliśmy, że damy radę. Pani (od początku jakaś naburmuszona i opryskliwa) postanowiła nas jednak posadzić przy dwóch osobnych dwuosobowych stoliczkach - 4 dorosłych i 2 dzieci. Kobieta ewidentnie nie radziła sobie z tłumem i do wszystkich gości odnosiła się z marsową miną i tonem jakby obrażona była na to, że ktoś przychodzi u niej zjeść. Druga kelnerka w ogóle nie ogarniała tłumu, ale przynajmniej była miła - z dwojga złego, to już jest bardziej akceptowalne. Gdy chcieliśmy złożyć zamówienie, odburknęła, że jak podejdzie, to nas obsłuży. Zanim jeszcze zdążyła podejść, zwolnił się kolejny duży stolik, bez rezerwacji. Zapytaliśmy, czy możemy tam usiąść. Warknęła ze złością, że przecież my już mamy gdzie siedzieć. Tego było za wiele i opuściliśmy lokal. Moja noga więcej tam nie postanie. W najbliższy weekend mamy niedaleko zlot motocyklowy i przy okazji wizyty w Kazimierzu, wszystkim rekomendowałem ten lokal. Rekomendacja wycofana, a wszystkim znajomym będę radził omijać z daleka Maćkową Chatę, bo z takim chamstwem w stosunku do klienta się jeszcze nigdy nie spotkałem. Wolę zjeść przeciętnie, ale w miejscu, gdzie gości się szanuje. Żeby ktoś nie zrozumiał mnie źle - nie wymagam podejścia, jakby książę ze świtą zawitał, ale prostych elementarnych zasad kultury. Żegnam i nikomu nie polecam.

1  Dziękujemy, zmstr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Navigator279785, Właściciel, Mackowa ChataOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dzień dobry,
bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, proszę przyjąć również przeprosiny dla Pana Gości. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja spotkała Państwa w naszym lokalu.
Kładziemy duży nacisk na zachowania naszych kelnerek. Zawsze staramy się, żeby nasi Goście wyszli nie tylko zadowoleni z serwowanych dań, ale także atmosfery, która panuje w naszym lokalu.
Dziękujemy za Pana komentarz, pozwoli on nam na dokładniejsze przyjrzenie się zachowaniu naszych pracowników, a także dołożymy wszelkich starań, żeby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości i że to był jednostkowy "wypadek".

Mamy nadzieję, że da nam Pan szansę na rekompensatę i odwiedzi Pan jeszcze nasze progi, i że powtórzymy Pańskie zadowolenie z pierwszej wizyty w Maćkowej.

Zapraszam serdecznie
I mam nadzieję do zobaczenia
Anita

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Dobre i niedrogie jedzenie. Kuchnia taka domowa. Nie ma tu wyszukanych dań ale naprawdę smacznie można zjeść i się najeść. (Restauracja nie za duża. Jedna koedukacyjna toaleta. Brak przewijaka dla niemowląt). Polecamy

Dziękujemy, Gluszkowa

Mackowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Janowiec, Województwo Lubelskie

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Mackowa Chata? Podziel się wrażeniami!