Szkoda, że tak dużo zakamarków zamku jest zamknięty dla turystów.

Zrecenzowano: 2 września 2019
zwiatremwewlosach
Buk, Polska
Ruiny zamku w Janowcu.

Urokliwe miejsce- ruiny zamku na skarpie. Widok na Wisłę. Spichlerz z tratwami- daje wyobrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
barbaraiwonaw

Ciekawe miejsce, które warto zobaczyć. U podnóża zamku bardzo fajna restauracja, którą warto uwzględnić po zwiedzaniu.

Dziękujemy, PiotrM2984

Widzieliśmy już ruiny zamku w Kazimierzu, ten jakby się wydawało lepiej zachowany obiekt powinien nas w sobie rozkochać. Otóż nie, sporo miejsc zamkniętych dla turystów, ładne krużganki, ale wystawy miejscowe pozostawiają wiele do życzenia, może poza ekspozycją fajansu holenderskiego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Maglamaj
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku niedosyt. Prawie cały dziedziniec za barierkami, wiele miejsc niedostępnych,widocznych tylko z daleka. W środku dwie wystawy - słabo opisane i mało ciekawe. Na duży plus wejście schodami na górę, gdzie można zobaczyć wnętrza zamku i przecudne widoki na okolicę. W cenie biletu, 12 zł, widzieliśmy również pobliski dworek i stary spichlerz, w którym znajdują się dwie łodzie. Mimo wszystko warto obejrzeć, ale szkoda, że tak dużo zakamarków zamku jest zamknięty dla turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam zamek w Janowcu! przepiękne miejsce, wspaniałę widoki na Wisłę, pięknie zachowane ruiny.

Dziękujemy, bibiboken
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ruiny wszędzie są takie same.
Za to panorama na dolinę i Wisłę - cudowna.
Późnopopołudniowe słońce - dało nam piękne barwy do fotografowania.

Dziękujemy, Zbyszko C