Szkoda, że tak dużo zakamarków zamku jest zamknięty dla turystów.

Zrecenzowano: 2 września 2019
zwiatremwewlosach
Buk, Polska
Ruiny zamku w Janowcu.

Urokliwe miejsce- ruiny zamku na skarpie. Widok na Wisłę. Spichlerz z tratwami- daje wyobrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
barbaraiwonaw

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku niedosyt. Prawie cały dziedziniec za barierkami, wiele miejsc niedostępnych,widocznych tylko z daleka. W środku dwie wystawy - słabo opisane i mało ciekawe. Na duży plus wejście schodami na górę, gdzie można zobaczyć wnętrza zamku i przecudne widoki na okolicę. W cenie biletu, 12 zł, widzieliśmy również pobliski dworek i stary spichlerz, w którym znajdują się dwie łodzie. Mimo wszystko warto obejrzeć, ale szkoda, że tak dużo zakamarków zamku jest zamknięty dla turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam zamek w Janowcu! przepiękne miejsce, wspaniałę widoki na Wisłę, pięknie zachowane ruiny.

Dziękujemy, bibiboken
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ruiny wszędzie są takie same.
Za to panorama na dolinę i Wisłę - cudowna.
Późnopopołudniowe słońce - dało nam piękne barwy do fotografowania.

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Zamek na skarpie wygląda malowniczo, piękny widok ze wzgórza. W środku niewiele do zwiedzania, niestety duża część zamku jest w remoncie. W okolicy piękny dworek, który można zwiedzić. Z tego co doczytaliśmy na oznaczenia ma tam powoli powstawać skansen.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Chciałoby się powiedzieć "Veni,Vidi". Ale nie do końca, bo przyjechaliśmy z psem. Pani pełniąca dyżur suchym "Z PSEM NIE WOLNO" postarała się, byśmy tam już nigdy nie zawitali. A chcieliśmy zapłacić normalnie, i zobaczyć tylko dziedziniec. Nie wchodzilibyśmy nigdzie indziej...Wstydźcie się.

Dziękujemy, konradkull