Janowiec
Ruiny zamku w Janowcu.

Urokliwe miejsce- ruiny zamku na skarpie. Widok na Wisłę. Spichlerz z tratwami- daje wyobrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
barbaraiwonaw
Zamek jak zamek, wszyscy oglądają tylko nie nie bardzo jest co oglądać.

Mury, mury, dziedziniec, mury. Ok ładny widok na Wisłę, sam zamek no nic specjalnego. wystawy... Przeczytaj więcej

E8074SMmicha_k
Polanica Zdrój, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam zamek w Janowcu! przepiękne miejsce, wspaniałę widoki na Wisłę, pięknie zachowane ruiny.

Dziękujemy, bibiboken
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ruiny wszędzie są takie same.
Za to panorama na dolinę i Wisłę - cudowna.
Późnopopołudniowe słońce - dało nam piękne barwy do fotografowania.

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Zamek na skarpie wygląda malowniczo, piękny widok ze wzgórza. W środku niewiele do zwiedzania, niestety duża część zamku jest w remoncie. W okolicy piękny dworek, który można zwiedzić. Z tego co doczytaliśmy na oznaczenia ma tam powoli powstawać skansen.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Chciałoby się powiedzieć "Veni,Vidi". Ale nie do końca, bo przyjechaliśmy z psem. Pani pełniąca dyżur suchym "Z PSEM NIE WOLNO" postarała się, byśmy tam już nigdy nie zawitali. A chcieliśmy zapłacić normalnie, i zobaczyć tylko dziedziniec. Nie wchodzilibyśmy nigdzie indziej...Wstydźcie się.

Dziękujemy, konradkull
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek jest bardzo dobrze widoczny i leży wokół ciekawej okolicy jednak cena za bilet uważam ze jest mocno przesadzona. W środku nie wiele jest do zwiedzania. Jedynie widok na gorze jest ciekawy.

Dziękujemy, Podkomorzy