Zapisz
Malownicze ruiny w odbudowie

Bardzo przyjemne miejsce, jak na taki stan jest sporo do oglądania. Można się sporo dowiedzieć o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2020
krasnalb
Warto zobaczyć

Warto zobaczyć, szkoda tylko że coraz większa część zamku jest zamknięta dla turystów. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 lipca 2020
majooo_01
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam zamek w Janowcu! przepiękne miejsce, wspaniałę widoki na Wisłę, pięknie zachowane ruiny.

Dziękujemy, bibiboken
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ruiny wszędzie są takie same.
Za to panorama na dolinę i Wisłę - cudowna.
Późnopopołudniowe słońce - dało nam piękne barwy do fotografowania.

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Zamek na skarpie wygląda malowniczo, piękny widok ze wzgórza. W środku niewiele do zwiedzania, niestety duża część zamku jest w remoncie. W okolicy piękny dworek, który można zwiedzić. Z tego co doczytaliśmy na oznaczenia ma tam powoli powstawać skansen.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Chciałoby się powiedzieć "Veni,Vidi". Ale nie do końca, bo przyjechaliśmy z psem. Pani pełniąca dyżur suchym "Z PSEM NIE WOLNO" postarała się, byśmy tam już nigdy nie zawitali. A chcieliśmy zapłacić normalnie, i zobaczyć tylko dziedziniec. Nie wchodzilibyśmy nigdzie indziej...Wstydźcie się.

1  Dziękujemy, konradkull
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek jest bardzo dobrze widoczny i leży wokół ciekawej okolicy jednak cena za bilet uważam ze jest mocno przesadzona. W środku nie wiele jest do zwiedzania. Jedynie widok na gorze jest ciekawy.

Dziękujemy, Podkomorzy