Jeżeli szukacie ładnego miejsca na Mazurach przyjaznego rodzinom ale także jako miejsce na spotkanie biznesowe polecam hotel Tajty w Wilkasach. Dobra infrastruktura, dostęp do jeziora i dużo miejsca wokół hotelu. Miła i bardzo profesjonalna obsługa .

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 429andrzejb
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we wrześniu, już po sezonie. Urokliwe miejsce żeby odpocząć. Cisza i spokój. Polecam skorzystać z sauny. Pokoje czyste i schludne. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i gościnna. Jedzenie bardzo dobre. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, 835pawe_m
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Kolejny raz urlop spędziłam w hotelu Tajty, Z przykrością muszę stwierdzić że obiady bardzo się popsuły, zupy smaczne ale drugie dania pozostawiają wiele do życzenia. Żeberka twarde, żylaste, zapiekanka nie dopieczona, ziemniaki surowe. Strasznie męczące są wesela, bądz inne imprezy odbywające się w soboty w hotelu. Goście hotelowi czekają 1,5 godz żeby kelnerki podały zupę. Nie ma gdzie usiąść i wypić piwa bo wszystko zajęte do tego krzyki i uciążliwa muzyka, nie śpi się do 3.00 nad ranem. Duży plus dla bosmana Mariusza, dusza człowiek, daje z siebie wszystko, pomocny w każdej sytuacji. Dobrze że chociaż On panuje nad tym co dzieje sie w porcie. Pewnie pojadę tam jeszcze bo to piękne miejsce a piszę tą opinię mając nadzieję że dyrekcja hotelu wyciągnie wnioski i poprawi to co jest do poprawienia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zamawiać pokoje od strony jeziora z balkonem
1  Dziękujemy, filipinka74
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po pobycie na plaży postanowiliśmy zjeść obiad w restauracji przy Hotelu Tajty. Siedzieliśmy przy stoliku dłuższą chwilę zanim kelnerka podeszła do nas z kartami menu. Zrobiła to dopiero po zwróceniu jej uwagi. Byliśmy tam w trzy osoby, zamówiliśmy trzy główne dania, każde przyszło w odstępie 10-12 minut. Kiedy narzeczony kończył jeść swój posiłek, ja dopiero otrzymałam danie. Schabowy i surówka były smaczne, ale ziemniaki były stare, sine i bez soli.

Dziękujemy, zuzkach3
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejce dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw ,sala zabaw .Co dziennie dodatkowe atrakcje dla dużych i małych (W cenie pokoju) smaczne śniadania. Świetne widoki. Ale pokoje do odświeżenia, widac że są,,zmęczone,,.

Dziękujemy, hyziowa